مجله بانوان

/

آشپزی

/

طرز تهیه کیک رژیمی کاتلا

[ درست کردن کیک رژیمی, طرز تهیه کیک رژیمی, کیک رژیمی کاتلا, تکنیک های پخت کیک رژیمی, نکاتی برای تهیه کیک رژیمی, سایت آشپزی, آموزش آشپزی, پخت کیک های رژیمی, آموزش شیرینی پزی, طرز پخت کیک رژیمی کاتلا, پخت کیک رژیمی کاتلا, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

درست کردن کیک رژیمی, پخت کیک رژیمی کاتلا

طرز تهیه کیک رژیمی کاتلا

دولسه دلچه نوعی دسر است که از طریق حرارت ملایم شیر و شکر به دست می آید. طعم آن یادآور شکلات های تافی و ظاهر و طعمی مانند کارامل دارد. این دسر از دسرهای بسیار مشهور کشورهای آمریکای لاتین است.

دولسه دلچه در مکزیک از شیر بز تهیه و با وانیل طعم دار می شود، ورژن فرانسوی آن دارای بافتی نرم است که با نان تست سرو می شود، در فیلیپین در تهیه کیک ها و صبحانه نقش اصلی را دارد و در کوبا از شیرخشک برای تهیه آن استفاده می کردند. نام دیگر این محصول مربای شیر است.

اما برای تهیه کاتلا تنها از حرارت دادن شیر استفاده می شود و هیچگونه شکری به آن اضافه نمی کنند. شیرینی این محصول ناشی از قند شیر است. این محصول فاکتورهای سلامتی را دارا و جایگزینی مناسب برای شکلات صبحانه است. از دیگر دلایل برتری کاتلا نسبت به شکلات صبحانه کمتر بودن میزان چربی آن از انواع شکلات های صبحانه است.

برای تهیه این محصول از هیچگونه شکری استفاده نشده و شیرینی آن ناشی از قند موجود در لاکتوز شیر است و طعم شیرین آن از طریق یک ماده طبیعی به دست آمده است. برای تهیه کیک رژیمی کاتلا که یک دسر و شیرینی بسیار خوشمزه و مناسب برای میان وعده های شما است از کاتلا استفاده کرده ایم و طرز تهیه آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.


مواد لازم برای تهیه کیک رژیمی کاتلا :

کاتلا 250 گرم
آرد 1 پیمانه
تخم مرغ 3 عدد
روغن 2 قاشق غذاخوری
بکینگ پودر 2 قاشق غذاخوری
شکر در صورت نیاز 30 گرم

طرز تهیه کیک رژیمی کاتلا :

250 گرم از دسر کاتلا را داخل ظرف بریزید و هم بزنید. سپس تخم مرغ ها را به آن اضافه کنید. روغن و شکر را درون آن بریزید و با همزن برقی هم بزنید.

سپس آرد و بکینگ پودر را به آن ها اضافه کنید و خوب هم بزنید.

سطح داخل قالب را با روغن چرب کنید. مخلوط را داخل قالب بریزید و با دمای 180 درجه سانتیگراد به مدت 30 دقیقه داخل فر قرار دهید.


منبع : kalleh.com