مجله بانوان

/

مد

/

راهنمای پوشیدن کفش قهوه ای یا لباس مشکی برای آقایان

[ راهنمای پوشیدن کفش قهوه ای, شیوه پوشیدن کفش قهوه ای, مهارت های پوشیدن کفش قهوه ای, تیپ اسپرت با کفش های قهوه ای, تیپ غیر رسمی با لباس مشکی, تیپ رسمی با کفش های قهوه ای, اصول پوشیدن کفش قهوه ای, پوشیدن کفش قهوه ای, نکاتی برای پوشش آقایان, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

حتما شما هم با خودتان فکر می کنید که بهترین انتخاب برای کت و شلوار مشکی، کفشی مشکی است. اما آیا تا به حال به کفش های قهوه ای در کنار کت و شلوار مشکی فکر کرده اید؟ اگر شما از تیپ مشکی خسته شده اید و دوست دارید که تیپی جدید را امتحان کنید، یهترین انتخاب برای شما کفش های قهوه ای است. البته چون رنگ کفش ها روشن تر است و با رنگ کت و شلوارتان فرق دارد، شما باید در انتخاب مدل و حتی رنگ کفش تان نهایت دقت را به کار گیرید. در ادامه نکاتی را برای این منظور برایتان آورده ایم.

کفش قهوه ای + کت و شلوار مشکی

از آنجا که کت و شلوار سبکی کلاسک و رسمی دارند، کفش هایی چون آکسفورد، باروک یا لوفر می توانند گزینه های خوبی برایتان باشند. البته سعی کنید که این کفش ها را باکیفیت انتخاب کنید زیرا به دلیل روشنی رنگ شان اول از همه توی چشم می آیند و اگر ظاهری مناسب نداشته باشند، کل جذابیت ظاهرتان را نابود خواهند کرد.

در مورد رنگ کفش تان بهتر است که از رنگ های تیره تر استفاده کنید تا با کت و شلوار مشکی تان هماهنگی داشته باشد.

رنگ های تک رنگ انتخاب بهتری نسبت به کفش های دو تا چند رنگ می باشند.

برای جذابیت بیشتر، رنگ کمربند را با رنگ کفش تان ست کنید.

نکاتی برای پوشیدن کفش قهوه ای, پوشیدن کفش قهوه ای راهنمای پوشیدن کفش قهوه ای,پوشیدن کفش قهوه ای با لباس مشکی

برای جذابیت بیشتر، رنگ کمربند را با رنگ کفش تان ست کنید

کفش قهوه ای + شلوار جین مشکی

یکی دیگر از گزینه هایی که شما می توانید به همراه کفش قهوه ای به تن کنید، شلوار جین مشکی ست. البته از آنجا که شلوار جین استایلی اسپورت دارد، بهتر است که از کفش های غیررسمی تر کمک بگیرید. برای این منظور بوت ها انتخاب خوبی هستند.

برای این تیپ، شما می توانید از رنگ های روشن تر قهوه ای نیز کمک بگیرید.

نکته هایی برای پوشیدن کفش های قهوه ای, تیپ رسمی با کفش های قهوه ای تیپ غیر رسمی با لباس مشکی, تیپ اسپرت با کفش های قهوه ای

برای این تیپ، شما می توانید از رنگ های روشن تر قهوه ای نیز کمک بگیرید

کفش قهوه ای+ شلوار مشکی کتان

شلوار کتان مشکی از گزینه هایی ست که انتخاب های زیادی برای کفش با آن دارید. شما می توانید به همراه این مدل شلوار، کفش لوفر، آکسفورد و حتی مانگ استرپ را امتحان کنید. حتی اسنیکرهای چرم قهوه ای رنگ هم می توانند انتخاب خوبی برایتان باشند.

فقط حواس تان به قد شلوار باشد. شلوارتان نباید آنقدر بلند باشد که روی کفش تان چین بخورد.

پوشیدن کفش قهوه ای, اصول پوشیدن کفش قهوه ای پوشیدن کفش قهوه ای با لباس مشکی, نکاتی برای پوشیدن کفش قهوه ای

با این کفش ها شلوارتان نباید آنقدر بلند باشد که روی کفش تان چین بخورد

منبع : bartarinha.ir