مجله بانوان

/

بازیگران

/

تریلر فصل چهارم سریال Peaky Blinders را تماشا کنید اطلاعات بیشتر

[ تریلر فصل چهارم سریال Peaky Blinders, سریال Peaky Blinders, فصل چهارم Peaky Blinders, فصل چهارم سریال Peaky Blinders, پیکی بلایندرز, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

شبکه ی BBC Two به تازگی تریلری از فصل چهارم سریال Peaky Blinders منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را همراه با اطلاعات بیشتری مشاهده کنید.

جالب است بدانید در ماه می سال 2016 خبر تمدید این سریال برای فصل چهارم و پنجم منتشر شد که نشان از اعتماد به نفس سازندگان داشت؛ چراکه علاوه بر افزایش شمار تماشاگران بریتانیایی، آمریکایی هایی که مدام از نتفلیکس سریال می بینند (!) نیز با این سریال آشنا شدند و به سرعت آن را به محبوبیت رساندند.

تریلر فصل چهارم

با تماشای این تریلر متوجه می شویم که «تامی شلبی» (با بازی کیلین مورفی) پس از اقدام جسورانه ای که در پایان فصل سوم انجام داد، به دنبال متحد کردن دوباره ی «پیکی بلایندرز» است؛ زیرا گروهی سازمان یافته و قوی تر وارد منطقه ی تحت کنترل آن ها شده و قصد نابودی آنان را دارد.

بازیگران جدید فصل چهارم

«آیدان گیلن» که از بازیگران اصلی سریال مشهور Game of Thrones بود، در فصل چهارم نقش مهمی را بازی می کند که جزئیات آن هنوز فاش نشده است. این بازیگر 49 ساله علاوه بر حضور در پر طرفدارترین سریال شبکه ی HBO، در سریال The Wire نیز نقش یک سیاستمدار زیرک را بازی می کرد که برای درست مانند شخصیت «لیتل فینگر»، از هرج و مرج برای کسب قدرت استفاده می نمود.

اما همان طور که تریلر مشاهده می کنید، ظاهرا «آدرین برودی» نقش منفی اصلی فصل چهارم را بازی خواهد کرد. سازنده ی سریال، «استیون نایت» در مصاحبه ای با ددلاین گفته است:«وقتی نقش این کاراکتر را می نوشتم، در ذهن من او (برودی) تنها بازیگر برای ایفای آن بود.»

«برودی» که در سال 2003 جایزه ی اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای بازی در فیلم The Pianist دریافت نمود، علاوه بر «کیلین مورفی» و «تام هاردی» اکنون سومین بازیگر شناخته ای است که به سریال Peaky Blinders پیوسته. «برودی» در آثار مختلفی مانند Fantastic Mr. Fox و The Grand Budapest Hotel با «وس اندرسون» همکاری داشته و در دو فیلم از «پیتر جکسون» به نام های King Kong و Predators نیز به ایفای نقش پرداخته است.

داستان فصل چهارم

به گزارش ددلاین:«داستان فصل چهارم با رسیدن نامه ای به دست تامی آغاز می گردد؛ او با خواندن این نامه متوجه می شود که اعضای پیکی بلایندرز در معرض خطری جدی قرار دارند. در همین هنگام، با نزدیک شدن دشمنان، تامی از خانه ای روستایی که مدتی است در آن اقامت داشته می گریزد و به خیابان های بیرمنگام باز می گردد تا گروهش را در نبردی برای بقا رهبری کند.»

زمان پخش فصل چهارم

هنوز زمان پخش فصل چهارم سریال Peaky Blinders به صورت رسمی اعلام نشده است، اما با این حال می توان گفت که پخش آن در پاییز سال میلادی جاری تقریبا قطعی است…


تریلر فصل چهارم سریال Peaky Blinders را تماشا کنید + اطلاعات بیشتر