خرید اینترنتی کفی افزایش قد

توصیه های مهم از افراد موفق برای شروع روز

در تحقیقی که زیست شناسان آلمانی درباره رفتار صبحگاهی افراد انجام دادند به این نتیجه رسید که اکثر افراد در صبحگاه فعال تر هستند و راندمان بالاتری دارند. تحقیقی که در انجمن روانشناسان آمریکا بر روی چنین افرادی انجام شد نشان داد افراد سحرخیز نسبت به شب زنده داران اضطراب و نگرانی کمتر دارند و همچنین کمتر دچار افسردگی می شوند.

اولویت های صبحگاهی افراد موفق از که زبان خودشان بیان شده را می توانید در این مطلب بخوانید و با رعایت این اصول در زندگی خود، آرامش روحی و سلامت جسمانی خود را تامین کنید.

1. ورزش:
"10 دقیقه بعد از بلند شدن از خواب 50 مرتبه شنا می روم و همین کار باعث می شود احساس کنم روز را با کاری مفید آغاز کرده ام"
" هر روز صبح بدون هر وسیله الکترونیک با همسرم به پیاده روی می روم و روز را با آرامش خاصی آغاز می کنم"

2. تغذیه:
"آب فراوان، آبمیوه و صبحانه سالم لازمه شروع روز خوب است"

3. معنویات:
"هرفرد با آنچه که به او کمک می کند به معنویات خود نزدیک شود، صبحش را باید آغاز کند: مدیتیشن، راز و نیاز یا خواندن کتابی ارزشمند"

4. احساسات:
"در 10 سال گذشته هر روز صبح با گفتن 2 یا 3 جمله عاشقانه به همسرم روزم را آغاز کرده ام. در این جملات عشق، قدردانی و تشکر خودم از او را بیان می کنم"

5. ذهن:
"در اولین ساعات بیدار شدن از خواب حتما کاری را که دوست دارم انجام می دهم. نگاه کردن به برنامه های مورد علاقه یا گوش کردن به موسیقی، تا ذهن خود را برای شروع روز آماده کنم."
توصیه های مهم از افراد موفق برای شروع روز