مجله بانوان

/

خانواده

/

نظافت وان حمام ضمانت تمیزی شما

[ نمک, جوش شیرین, دکوراسیون حمام, نظافت, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

نظافت وان حمام، ضمانت تمیزی شما

حمام یکی از قسمت های خانه است که به نظافت همیشگی نیاز دارد. وان حمام محلی است که ما بدن خود را در آن تمیز می کنیم، بنابراین باید هراز چندگاهی به خوبی پاکیزه گردد. در این مطلب ما دو ترفند کاربردی را برای نظافت وان حمام به شما آموزش می دهیم.

جرم گیر درزهای وان حمام

شما برای این کار به نوار پنبه ای و مایع سفیدکننده نیاز دارید.

ترفندهای نظافتی

اگر متوجه کپک و چرک در درزهای کناره وان شدید، آن را با سفیدکننده به خوبی روز اول تمیز کنید. به اندازه دور تا دور وان (جاهایی که با دیوار در تماس است) نوار پنبه ای آماده کنید و آن را به چند قسمت کوچک تر تقسیم کنید.
بعد از اینکه یک ماسک روی صورت خود گذاشتید، حدود دو پیمانه از سفیدکننده را داخل یک کاسه کوچک بریزید. به سرعت پنبه ها را داخل سفیدکننده به خوبی بخیسانید و هر کدام را روی قسمتی از درزها بگذارید. بگذارید برای 6 تا 8 ساعت همین طور باقی بمانند (اگر حیوان خانگی دارید، در حمام را ببندید). بعد از 8 ساعت پنبه ها را بردارید. خواهید دید که همه کپک ها از بین رفته اند و درزها به سفیدی برف شده اند.

ترفندهای نظافتی

از بین برنده رگه های زرد روی وان حمام

برای اجرای این ترفند به یک گریپ فروت، کمی نمک (یا جوش شیرین) نیاز دارید.

ترفندهای نظافتی

بعد از یک ماراتُن طاقت فرسای نظافت سرویس بهداشتی، ممکن است ببینید که روی بدنه وان حمام رگه هایی از کثیفی وجود دارد. به جای استفاده از مواد شوینده شیمیایی، نصف یک گریپ فروت را به نمک آغشته کنید و آن را به بدنه وان بمالید. برای لکه های سخت تر ممکن است به مقداری کمی جوش شیرین (و کمی نیروی بیشتر) نیاز داشته باشید.

ترفندهای نظافتی


نظافت وان حمام، ضمانت تمیزی شما