مجله بانوان

/

بازیگران

/

آنا پاکوئین به جمع بازیگران مرد ایرلندی اضافه شد

[ آنا پاکوئین, اسکورسیزی, فیلم The Irishman, فیلم جدید آنا پاکوئین, فیلم جدید اسکورسیزی, مرد ایرلندی, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

«آنا پاکوئین» در تازه ترین اثر «مارتین اسکورسیزی» به ایفای نقش خواهد پرداخت؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

در این فیلم گنگستری که نتفلیکس بودجه ی آن را تأمین کرده است، «پاکوئین» در کنار بازیگران نام آشنایی چون «رابرت دنیرو»، «آل پاچینو»، «جو پشی»، «هاروی کایتل»، «جک هیوستون»، و «بابی کاناوله» به ایفای نقش خواهد پرداخت.

ساخته شده بر اساس رمانی به نام I Heard You Paint Houses (اثر چارلز برند)، «مرد ایرلندی» با نگاهی به ساختار اصلی مافیا داستان «فرانک شیران» را به تصویر می کشد؛ یکی از مقامات بالا رتبه ی اتحادیه ی کارگری Teamsters که با خانواده ی تبهکار «بوفالینیو» نیز در ارتباط بود. «شیران» چند ماه قبل از مرگش در سال 2003 به کشتن رهبر Teamsters یعنی «جیمی هوفا» که هرگز جنازه اش پیدا نشد اعتراف کرده بود. وی هم چنین ادعا داشت که «هوفا» خواستار مرگ سی و پنجمین رئیس جمهور آمریکا (جان اف. کندی) نیز بوده است.

«استیون زایلیان» وظیفه ی اقتباس این داستان و نوشتن فیلمنامه را بر عهده داشته و تهیه کنندگان این اثر نیز «جین روزنتال» و «اما کاسکاف» هستند.

«پاکوئین» در این فیلم نقش دختر «فرانک شیران» را بازی خواهد کرد. « دنیرو» نیز نقش خود مرد ایرلندی (لقب فرانک شیران) را ایفا می کند.

علاوه بر این، « پاکوئین» که برای بازی در فیلم The Piano جایزه ی اسکار و برای بازی در سریال True Blood جایزه ی امی دریافت نموده، به تازگی در دو سریال کوتاه به نام های Bellevue (از شبکه ی CBS) و Roots (از شبکه ی (History به ایفای نقش پرداخته است. پروژه های آینده ی این بازیگر 35 ساله نیز شامل فیلمی به نام  The Parting Glass و سریالی به نام Alias Grace می شوند.

«مرد ایرلندی» که اولین فیلم گنگستری «اسکورسیزی» در دهه ی اخیر محسوب می شود، از بودجه ای معادل 100 میلیون دلار برخوردار است؛ برای همین خیلی ها منتظر دیدن شاهکاری در حد و اندازه های «رفقای خوب» هستند. در صورت تمایل می توانید با خواندن این مقاله اطلاعات بیشتری در مورد این فیلم کسب کنید.


«آنا پاکوئین» به جمع بازیگران «مرد ایرلندی» اضافه شد