مجله بانوان

/

بازیگران

/

تاریخ اکران فیلم کمدی شارلیز ترون و ست روگن مشخص شد

[ ست روگن, شارلیز ترون, فیلم Flarsky, فیلم جدید ست روگن, فیلم جدید شارلیز ترون, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

بر اساس بیانیه ی کمپانی Lionsgate، فیلم کمدی «شارلیز ترون» و «ست روگن» که Flarsky نام دارد در تاریخ جمعه 19 بهمن 1397 در سینماهای آمریکای شمالی اکران خواهد شد.

بر اساس گزارشات منتشر شده، «جاناتان لوین» برای کارگردانی این اثر انتخاب شده است و «دن استرلینگ» نیز نوشتن فیلمنامه را بر عهده خواهد داشت.

داستان فیلم Flarsky در مورد یک روزنامه نگار(روگن) است که شغلش را از دست داده و تصمیم می گیرد دنبال زن موردعلاقه ش (ترون) برود؛ اما مشکل اینجاست که آن زن اکنون به یکی از قدرتمندترین افراد جهان تبدیل شده و روزنامه نگار ما باید…

«لوین» پیش از این کارگردانی فیلم های متوسطی چون Warm Bodies و 50/50 را به عهده داشته است و با توجه به آثار قبلی «استرلینگ» به عنوان فیلمنامه نویس، از Flarsky انتظار چندانی نمی رود.

«شارلیز ترون» در سال 2004 برای بازی در فیلم Monster جایزه ی اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت نمود و تبدیل به اولین بازیگر آفریقایی تبار شد که موفق به کسب جایزه ی اسکار گردیده است. «ست روگن» نیز که از سال 2007 به بعد مورد توجه قرار گرفت، در فیلم های کمدی فراوانی بازی کرده و فیلمنامه های زیادی را هم نوشته است. وی به همراه «اوان گلدبرگ» دو فیلم The Interview و This Is the End را نیز کارگردانی کرده است.


تاریخ اکران فیلم کمدی «شارلیز ترون» و «ست روگن» مشخص شد