مجله بانوان

/

بازیگران

/

تریلر فیلم چرخ فلک منتشر شد درامی دیگر از وودی آلن

[ تریلر فیلم Wonder Wheel, جاستین تیمبرلیک, فیلم Wonder Wheel, فیلم جدید وودی آلن, فیلم چرخ فلک, وودی آلن, کیت وینسلت, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

کمپانی آمازون استودیوز دیروز اولین تریلر از فیلم «چرخ فلک» (Wonder Wheel) که تازه ترین اثر «وودی آلن» محسوب می شود، را منتشر کرد. در این فیلم بازیگرانی چون «کیت وینسلت» و «جاستین تیمبرلیک» به ایفای نقش پرداخته اند.

داستان فیلم در دهه ی 1950 و در یکی از پارک های تفریحی نیویورک اتفاق می افتد؛ «جینی» (وینسلت) یک بازیگر بازنشسته است که زندگی آرامش توسط بازگشت دختر عجیب و غریب «هامپتی» (همسر سابق او) به هم می ریزد. چراکه افرادی از مافیا دنبال دختر «هامپتی» (با بازی جونو تمپل) می گردند. در این فیلم «جیم بلوشی» نقش «هامپتی» را بازی می کند و «تیمبرلیک» نیز به عنوان یک نجات غریق که «جینی» به او علاقه مند شده در این فیلم حضور دارد.

جالب است بدانید «تونی سیریکو» و «استیو اسکیریپا» که جزو بازیگران اصلی سریال «سوپرانوز» (The Sopranos) بودند، در این فیلم نقش افراد مافیا (درست مانند نقشی که در سریال داشتند!) را بازی می کنند که دنبال دختر «هامپتی» هستند.

فیلم «چرخ فلک» مانند دو فیلم «مهتاب در پاریس» (Moonlight in Paris) و «کافه سوسایتی» (Café Society) روی یک دوره ی زمانی بخصوص تمرکز می کند. علاوه بر این، داستان اولین سریال «آلن» که «بحران در شش صحنه» (Crisis in Six Scenes) نام داشت، نیز در دهه ی 1960 اتفاق می افتاد. پس می توان نتیجه گرفت که «آلن» در آثار جدیدیش سعی دارد داستان هایی از دوره های زمانی متفاوت به تصویر بکشد.

با وجود اینکه سریال «بحران در شش صحنه» نتوانست نظر منتقدان یا تماشگران را جلب کند، ظاهرا آمازون هم چنان به تأمین بودجه ی پروژه های جدید «آلن» ادامه خواهد داد و فیلم بعدی وی که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است، با حضور بازیگرانی چون «سلینا گومز»، «ال فانینگ»، و «جود لا» در استودیوهای این کمپانی ساخته خواهد شد.

«چرخ فلک» ابتدا در بیست و دوم مهرماه و در اختتامیه ی جشنواره ی فیلم نیویورک به نمایش درخواهد آمد و پس از آن، در دهم آذرماه در تعداد محدودی از سینماهای آمریکا اکران خواهد شد.


تریلر فیلم «چرخ فلک» منتشر شد؛ درامی دیگر از «وودی آلن»