مجله بانوان

/

خانواده

/

ترفندهای نظافت منزل قسمت دوم

[ سرکه, لیمو, جوش شیرین, نظافت, خلاقیت, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

ترفندهای نظافت منزل (قسمت دوم)

اگر قصد دارید خانه خود را برای آغاز نیمه دوم سال 96 برق بیندازید، این مطلب را بخوانید. ما در این مطلب کاربردی ترین روش های ممکن برای نظافت بخش های مختلف خانه را بیان کرده ایم.

تمیزکننده سطوح استیل

شما برای درست کردن این تمیزکننده به مقداری جوش شیرین، یک عدد لیمو ترش و چند دستمال حوله ای نیاز دارید. این ترفند بسیار ساده به شما کمک می کند که سینک خود را پس از اینکه تعداد زیادی ظرف کثیف در آن شسته شده است و باقی مانده ها خشک شده اند، دوباره برق بیندازید. می توانید از این خمیر به عنوان جایگزین شوینده های شیمیایی برای برق انداختن یخچال و اجاق گاز استیل هم استفاده کنید.

ترفندهای نظافت

یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را با عصاره لیموترش در یک کاسه مخلوط کنید تا به شکل خمیر در بیاید. یک دستمال حوله ای یا اسفنج را داخل خمیر بزنید و با آن لکه های آب و کثیفی ها را از روی دیواره ها و کف سینک پاک کنید. در پایان سینک را آبکشی نمایید.

ترفندهای نظافت

گردگیری با دسته طی

اگر از عوض کردن سری طی خسته شده اید، به جای آن از حوله های میکروفایبر استفاده کنید تا طول عمر بیشتری داشته باشند. آنها را روی سری طی ببندید و مانند یک طی معمولی از آن برای تمیز کردن کف اتاق، سرویس بهداشتی و زیر مبلمان استفاده کنید.

ترفندهای نظافتی

شما می توانید از این ترفند برای گردگیری اتاق هم استفاده کنید. حوله را بعد از اتمام کار بتکانید و یا داخل ماشین لباسشویی بیندازید.

ترفندهای نظافتی

تمیزکننده شیرآلات

شما برای اجرای این ترفند فقط به سرکه سفید و دستمال حوله ای نیاز دارید. هر ترفندی که به ما کمک کند بدون کلنجار رفتن و به راحتی درزها و گوشه های دور از دسترس شیرآلات را تمیز کنیم، بهترین راه حل است.

ترفندهای نظافتی

فقط کافیست 3 یا 4 دستمال حوله ای را در سرکه سفید بخیسانید و شیرآلات را با آنها بپوشانید. بگذارید برای یک یا دو دقیقه باقی بمانند و سپس آنها را بردارید. به محض اینکه با دستمال حوله ای خشک آنها را پاک کنید، شیرآلات برق می زنند.

نکته: می توانید تمیزکننده سرکه – مرکبات را به شیرآلات اسپری و با یک پارچه یا دستمال حوله ای کثیفی ها را تمیز کنید.

ترفندهای نظافتی
ترفندهای نظافت منزل (قسمت دوم)