مجله بانوان

/

بازیگران

/

حضور آنتونی هاپکینز و اما تامپسون در فیلم شاه لیر تایید شد

[ آنتونی هاپکینز, اما تامپسون, شاه لیر, فیلم جدید آنتونی هاپکینز, فیلم شاه لیر, لیر شاه, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

بر اساس گزارشات منتشر شده، بی بی سی و آمازون قصد دارند اقتباسی سینمایی از «شاه لیر» (King Lear) بسازند و «آنتونی هاپکینز» و «اما تامپسون» نیز دو بازیگر اصلی آن خواهند بود.

در این فیلم «هاپکینز» نقش «شاه لیر» را بازی می کند که با استفاده از نیروی نظامی، حکومت دیکتاتوری اش را در انگلیس حفظ کرده است. «تامپسون» نیز نقش دختر بزرگ وی، «گانریل» را ایفا می کند. علاوه بر این، «امیلی واتسون» در نقش «ریگان» (دختر دوم لیر) و «فلورنس پوگ» در نقش «کردلیا» (دختر کوچک لیر) ظاهر خواهند شد.

«جیم برودبنت» نقش «فرماندارِ گلاستر» را بازی می کند؛ «اندرو اسکات» نیز نقش پسر وفادار او (ادگار) و «جان مک میلان» نقش پسر نامشروع وی (ادموند) را ایفا خواهند کرد.

«توبیاس منزیس» که به تازگی از سریال «بیگانه» (Outlander) جدا شده است، در این فیلم نقش «دوکِ کرنوال» را بازی می کند. «کریستوفر اکلستون» نیز که بیشتر برای بازی در سریال «بازماندگان» (The Leftovers) شناخته می شود، نقش «ازوالد» را ایفا خواهد کرد. در آخر باید اضافه کرد که «جیم کارتر» در نقش «فرماندارِ کنت»، «آنتونی کالف» در نقش «دوکِ آلبانی» و «کارل جانسون» در نقش «دلقک» ظاهر خواهند شد.

این اثر حاصل همکاری مشترک بی بی سی و آمازون است و آمازون پرایم ویدئو حق انتشار این اثر در آمریکا و آلمان را تصاحب کرده است.

فیلم «شاه لیر» پس از «آنچه از روز باقیمانده» (Remains of the Day) و «پایان هاواردز» (Howards End)، سومین اثر مشترک «آنتونی هاپکینز» و «اما تامپسون» خواهد بود. جالب است بدانید «هاپکینز» به تازگی در اولین سریال تلویزیونی اش، یعنی «وست ورلد» (Westworld) به ایفای نقش پرداخت و نامزد دریافت جایزه ی امی، برای بهترین بازیگر در یک سریال درام نیز گردید.

این تله فیلم در سال 2018 ابتدا از شبکه ی BBC Two و پس از مدت کوتاهی از آمازون پرایم ویدئو پخش خواهد شد.


حضور «آنتونی هاپکینز» و «اما تامپسون» در فیلم «شاه لیر» تایید شد