مجله بانوان

/

بازیگران

/

فیلمی بر اساس مجموعه ی انیمیشنی Bob’s Burgers ساخته خواهد شد

[ Bob’s Burgers, اخبار Bob’s Burgers, انیمیشن Bob’s Burgers, تاریخ اکران فیلم Bob’s Burgers, فیلم Bob’s Burgers, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

کمپانی فاکس قرن بیستم دیروز اعلام کرد که قصد ساخت فیلمی بر اساس مجموعه ی انیمیشنی Bob’s Burgers دارد، و اکران آن نیز در تابستان 1399 انجام خواهد گرفت.

مجموعه ی انیمیشنی Bob’s Burgers که تاکنون هفت فصل آن از شبکه ی FOX پخش شده است، دو جایزه ی امی (یکی امسال و یکی در سال 2014) دریافت کرده و طرفداران زیادی هم دارد. سازنده ی این مجموعه، «لورن بوچارد» می گوید:

« از اینکه از ما برای آوردن Bob’s Burgers به پرده ی سینماها دعوت شده است، بسیار هیجان زده هسیتم. ما می دانیم که این فیلم باید تمام خواسته هایی که طرفداران داشته اند را به سرانجام برساند، اما باید به خواسته های افرادی که در پشت صحنه زحمت می کشند نیز توجه گردد. ما می دانیم که سراسر این فیلم باید پر از صدا و رنگ باشد و دنیای «باب» بهتر از همیشه نمایش داده شود، ولی مهمتر از همه، پرداختن به ماجراجویی هایی حماسی کاراکترهاست! ما می خواهیم این فیلم بی نقص باشد…»

Bob’s Burgers داستان خانواده ی بلچر را روایت می کند: «باب» به عنوان پدر خانواده مالک یک همبرگرفروشی کوچک است که آن را همراه با همسرش «لیندا»، و سه فرزندشان (تینا، جین و لویس) اداره می کند. در هر قسمت، ماجراجویی های این پنج نفر به گونه ای جالب و خاص به تصویر کشیده می شود.


فیلمی بر اساس مجموعه ی انیمیشنی Bob’s Burgers ساخته خواهد شد