خرید اینترنتی کفی افزایش قد

دست سازه هایی برای خوش آمدگویی به پاییز

ساختن وسایل تزئینی با دستان خودتان، علاوه بر این که موجب می شود حس و حالتان خوب باشد؛ باعث می شود محیط زندگیتان نیز زیبا و خاص باشد. شما می توانید با استفاده از مطلب آموزشی زیر، یکی از این آویزهای زیبای پاییزی را انتخاب کرده و بسازید، و با هنر خود همه مهمانان تان را شگفت زده کنید.

برای ساخت این حلقه تزیینی زیبا به خمیر بیسکوییت احتیاج دارید.

خلاقیت

می توانید از خمیرهای آماده هم استفاده کنید. به اندازه کافی خمیر درست کنید و آن را به چهار قسمت تقسیم کنید. هر قسمت را با یکی از رنگ های خوراکی رنگ کنید. تکه هایی از هر رنگ را در کنار هم قرار داده و روی لایه ای از آرد با وردنه آن را صاف کنید. بعد از 15 دقیقه با قالب های برگ شکل، اشکال رنگارنگ را درست کنید. می توانید با خلال دندان رگه های برگ ها را هم بکشید.

خلاقیت

دو حلقه هم اندازه را از یک کارتن مقوایی ببرید و به هم بچسبانید. یک قطعه سیم را ز داخل حلقه رد کرده و به شکل قلاب در آورید. خمیری متشکل از شکر، کره، سفیده تخم مرغ و رنگ خوراکی درست کنید و داخل یک کیسه پلاستیکی که گوشه آن را بریده اید بریزید. با این خمیر می توانید برگ ها را به حلقه مقوایی و به همدیگر بچسبانید. بگذارید دست سازه شما برای چند ساعت خوابیده باقی بماند و سپس آن را آویزان کنید.

خلاقیت

برای ساخت این حلقه تزیینی به استوانه ای از فوم، مقداری پارچه سبک کتانی، پارچه های رنگی (هماهنگ با فصل پاییز)، سوزن ته گرد و روبان نیاز دارید.

خلاقیت

ابتدا فوم را به شکل حلقه درآورده و چسب بزنید. سپس پارچه کتانی را به شکل چند نوار ببرید و دور حلقه بپیچید و با سوزن ته گرد محکم کنید.

خلاقیت

پارچه های رنگی را به شکل مربع های کوچک ببرید و سپس آنها را دو بار تا زده و مثل تصویر با سوزن به حلقه متصل کنید.

خلاقیتخلاقیت

پارچه ها را به صورت متراکم به حلقه بچسبانید. هر طور که دوست دارید رنگ ها را مرتب کرده و حلقه ای زیبا بسازید. می توانید با روبان کار خود را کامل کنید.

خلاقیت

خلاقیت

,
دست سازه هایی برای خوش آمدگویی به پاییز