مجله بانوان

/

بازیگران

/

تریلر جدیدی از فیلم Pacific Rim Uprising منتشر شد

[ تاریخ اکران Pacific Rim Uprising, تریلر جدید Pacific Rim Uprising, تریلر فیلم Pacific Rim Uprising, فیلم Pacific Rim Uprising, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

دومین تریلر فیلم Pacific Rim Uprising که ساعاتی پیش منتشر شد، نوید سکانس های اکشن فراوانی را به طرفداران این مجموعه می دهد. در ادامه با ما همراه باشید.

داستان این فیلم ده سال پس از وقایع قسمت اول شکل می گیرد؛ پس از مرگ پدرش در مبارزه با «کایجو»، «جیک پنتکاست» تمرینات خلبانی خود را رها کرده به دنیای تبهکاران پیوسته است. اما با پدید آمدن خطری جدید که بیش از هر چیز دیگری تهدیدی برای حیات انسان ها محسوب می گردد، به وی فرصتی داده می شود تا در راه پدرش قدم بگذارد و انسانیت را نجات دهد. «جیک» در این مبارزه تنها نیست؛ خواهر او نسل جدیدی از خلبانان زبده را همراه خود آورده تا در مبارزه ای سهمگین شرکت کنند.

در این فیلم بازیگرانی چون «جان بویگا»، «جینگ تیان»، «اسکات ایستوود»، «رینکو کیکوچی»، «چارلی دی»، «بورن گورمن» و «آدریا آرجونا» به ایفای نقش پرداخته اند. «استیون اس. دِ نایت» نیز کارگردانی را به عهده خواهد داشت.

با توجه به بودجه ی هنگفت این اثر (150 میلیون دلار)، طرفداران می توانند منتظر سکانس های اکشن نفس گیر و جلوه های ویژه ی محسور کننده باشند.

Pacific Rim Uprising در سوم فروردین 1397 در سینماهای بریتانیا اکران خواهد شد.


تریلر جدیدی از فیلم Pacific Rim Uprising منتشر شد