مجله بانوان

/

بازیگران

/

جسیکا ویلیامز به جمع بازیگران قسمت دوم Fantastic Beasts اضافه شد

[ جانوران شگفت‌انگیز, جانوران شگفت‌انگیز 2, جسیکا ویلیامز, قسمت دوم جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها, هری پاتر, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

کمپانی برادان وانر «جسیکا ویلیامز» را به لیست بازیگران قسمت دوم «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها» (Fantastic Beasts and Where to Find Them) اضافه کرده است. «ویلیامز» در کنار بازیگران اصلی و 7 بازیگر جدیدی که به تازگی به این فیلم پیوسته اند، نقش آفرینی خواهد کرد.

علاوه بر «ویلیامز»، 7 بازیگر جدید دیگر شامل «برانتیس جودروسکای»، «فیونا گلسکات»، «ولف راث»، «ویکتوریا ییتس»، «درِک ریدل»، «پاپی کوربی-تیوچ» و «کورنل اس جان» می شوند. «دیوید ییتس» نیز که پیش از این کارگردانی 4 قسمت از مجموعه ی «هری پاتر» را به عهده داشته، این فیلم را هم کارگردانی خواهد کرد.

قسمت اول «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها» 814 میلیون دلار در سطح جهانی فروش داشت؛ به همین دلیل اضافه شدن 4 فیلم دیگر به این مجموعه که قبلا از آن صحبت می شد، اکنون قطعی شده است. لازم به ذکر است که فیلمنامه این آثار توسط «جی کی رولینگ» (نویسنده ی مجموعه رمان های مشهور هری پاتر و یکی از ثروتمندترین زنان جهان) نوشته خواهد شد.

همانند قسمت اول، در این فیلم «ادی ردمین» در نقش «نیوت اسکمندر»، «کاترین واترستون» در نقش «پورپرتینا گلدستین»، «آلیسون سودول» در نقش «کویینی گلدستین»، «دن فوگلر» در نقش «جیکوب کوالسکی»، «کارمن اجوجو» در نقش «سِرافینا پیکووِری» و «جانی دپ» در نقش «گلرت گریندل والد» ظاهر خواهند شد. از نکات جالب توجه قسمت دوم حضور «جود لا» در نقش «آلبوس دامبلدور جوان» است که می تواند برای طرفداران این مجموعه بسیار جذاب باشد.

قسمت دوم «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها» (Fantastic Beasts and Where to Find Them 2) در بیست و پنجم آبان 1397 اکران خواهد شد.


«جسیکا ویلیامز» به جمع بازیگران قسمت دوم Fantastic Beasts اضافه شد