مجله بانوان

/

اخبار

/

برترین خودرو های لوکس مقرون به صرفه را بشناسید

[ جنسیس, خودرو لوکس, خودرو مقرون به صرفه, سدان, لکسوس, لینکولن, هیوندا, ولوو, کادیلاک, 2017, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

مدت زیادی است که مرسدس کلاس S تبدیل به معیار سنجش تمامی خودرو های سدان لوکس بزرگ شده است. چرا که به عقیده بسیاری، تکنولوژی به کار رفته شده در مرسدس کلاس S تا ده سال آینده در خودرو های معمولی پیدا خواهد شد. خودرو هایی از جمله سری 7 شرکت BMW و آئودی R8 در مقایسه با کلاس S خودرو های فوق العاده ای هستند اما قیمت گذاری آن ها در بازار خودرو، خارج از توان مالی عمده خریداران است. به طوریکه ارزان قیمت ترین مدل کلاس S که قدرتی معادل 362 اسب بخار تولید می کند در حدود 90,000 دلار قیمت گذاری شده است. عامل قدرت تنها ویژگی مهم در خودرو های این چنینی نیست اما ما پنج جایگزین ارزان قیمت تر نسبت به مرسدس کلاس S انتخاب کرده ایم:

1. لکسوس LS

مدل لکسوس LS همیشه برای برند های لوکس آلمانی خودرویی دردسر ساز بوده است. سواری این خودرو هرگز قابل مقایسه با رقبای آلمانی نبوده اما سطح مشابهی از لوکس بودن را با قیمتی به مراتب پایین تر ارائه داده است. این شرکت به تازگی از مدل جدید LS رونمایی کرد که قیمت آن از 000,76 دلار آغاز می شود. این قیمت حدود 14,000 دلار نسبت به ارزان قیمت ترین مدل کلاس S کمتر است و همچنین به یک موتور V6 توربو دو قلو مجهز است که 54 اسب بخار قدرت بیشتر نسبت به کلاس S تولید می کند (در مجموع 416) می باشد. مدل LS از لحاظ قیمت تمامی رقبای آلمانی خود را پشت سر گذاشته و امکانات بهتری در مدل پایه خود ارائه می دهد. اضافه کردن آپشن های اضافه در خودرو های آلمانی می تواند باعث افزایش قیمت آن شود اما شرکت لکسوس به خوبی موفق به ارائه مهم ترین امکانات در خودرو های پایه خود شده است.

2. کادیلاک CT6

مدل CT6 شرکت کادیلاک خودرویی منحصر به فرد در بخش خودرو های لوکس سایز بزرگ است. این خودرو دارای قیمت آغازین بسیار قابل قبولی برابر با 000,54 دلار می باشد اما این رقم تنها برای خرید ورژن پایه این خودرو بوده که دارای موتور توربو دو لیتری با خروجی قدرت 265 اسب بخار است. با این وجود حتی کامل ترین ورژن این خودرو یعنی تریم پلاتینیوم که مجهز به یک موتور توربو دو قلو 3 لیتری با قدرت 404 اسب بخار است با قیمت 88,000 دلاری خود مرسدس بنز را کنار می زند. مدل CT6 دارای آپشن های منحصر به فردی همچون یک مدل هیبرید پلاگ این با قدرت 449 اسب بخار و همچنین ویژگی جدیدی به نام سوپر کروز که امکان راننده خودکار جزئی را فراهم می کند می باشد. شاید این خودرو شهرت چندانی برای خود دست و پا نکرده باشد اما مدل CT6 اولین خودرو ساخته شده توسط کادیلاک بعد از مدت هاست که یک خودرو آمریکایی را هم ردیف خودرو های برتر آلمانی قرار می دهد.

3. لینکولن کانتیننتال

شرکت کادیلاک تنها خودرو ساز آمریکایی نیست که در تلاش برای رقابت با بهترین مدل های آلمانی می باشد. کمپانی لینکولن با احیاء دوباره نام مدل افسانه ای کانتیننتال حرکت مهمی را به انجام رسانیده است. درست همانند کادیلاک، شرکت لینکولن نیز دارای شروع قیمت بسیار معقولی برابر با 000,45 دلار است. حتی مجهز ترین تریم این خودرو یعنی مدل بلک لِیبل که دارای موتور شش سیلندر توربو دو قلو با خروجی قدرت 400 اسب بخار بوده و با سیستم دو دیفرانسیل عمل می کند نیز قیمتی تنها در حدود 68,000 دلار دارد. از دیگر امکانات محبوب این خودرو می توان به صندلی های آن که قابلیت تنظیم در 30 حالت مختلف را دارند اشاره نمود. بازگشت قدرتمند شرکت لینکولن در بخش خودرو های لوکس می تواند خبر خوبی برای طرفداران دنیای خودرو باشد.

4. جنسیس G90

مدل G90 شرکت جنسیس ممکن است بیشتر به ورژن جدید اکو اس شرکت هیوندا شباهت داشته باشد اما این موضوع لزوماً شباهت بدی نیست. به عقیده ما مدل اکو اس خودرو فوق العاده ای بوده و اکنون برندی وجود دارد که می تواند قیمت مناسب آن را باز گرداند. ورژن دیفرانسیل عقب مجهز به موتور شش سیلندر توربو دو قلو 3.3 لیتری این خودرو در حدود 68,000 دلار قیمت گذاری شده است. این موتور خروجی قدرتی برابر با 365 اسب بخار دارد که برای این موتور قدرت زیادی است. همچنین می توان با هزینه 1800 دلار اضافه صاحب ورژن دیگری از این خودرو که مجهز به موتور پنج لیتری V8 با قدرت 420 اسب بخار است، شد. امروزه به همراه داشتن یک موتور V8 استاندارد، پدیده کم یابی در این بخش است که مدل G90 را به رقیبی جالب در میان هم رده های خود تبدیل می کند.

5. ولوو S90

به گفته این خودرو ساز سوئدی مدل S90 این شرکت بیشتر رقیبی برای خودرو هایی همچون کلاس ,E A6 و سری پنج است. اگر چه حضور این خودرو در این لیست به دلیل راحتی فوق العاده و امکانات ایمنی پیشرفته این خودرو است. مدل S90 این حقیقت را اثبات می کند که یک خودرو لوکس سایز متوسط می تواند هم ردیف گران قیمت ترین خودرو های سدان موجود در بازار قرار گیرد و همچنین صرف هزینه بیشتر برای خرید یک خودرو تنها راه رسیدن به پیشرفته ترین امکانات موجود در آن نیست. قیمت ورژن T5 این خودرو از 48,000 دلار آغاز شده و می توان با صرف هزینه 000,67 دلاری صاحب پیشرفته ترین ورژن T6 این مدل شد. احتمالا شرکت ولوو در حال کار برای ساخت ورژن پل استار با خروجی قدرت 600 اسب بخار باشد که می تواند دلیل خوبی برای خرید خودرو های سوئدی باشد.

 


برترین خودرو های لوکس مقرون به صرفه را بشناسید!