مجله بانوان

/

بازیگران

/

صحبت های جان هم در مورد نقش های کمدی و سریال Mad Men

[ Mad Men, جان هم, سریال Mad Men, مصاحبه با جان هم, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

«جان هَم» بیشتر به خاطر بازی در نقش «دان دِریپر» شناخته می شود؛ نقشی که وی تقریبا به مدت یک دهه در سریال Mad Men بازی می کرد. پس از پایان این سریال در شبکه ی AMC، وی اعلام کرد که می خواهد نقش های جدید را امتحان کند…

او در مصاحبه ای با «سوزان موریسون» (از هفته نامه ی نیویورکر) گفته بود:

«به نظر من، لذت اصلی بازیگر بودن نقش های متفاوتی است که می توانیم بازی کنیم. هدف من ظاهر شدن در نقشی کاملا متفاوت (نسبت به سریال Mad Men) نبود، ولی واقعا می خواستم کاراکتری متفاوت را بازی کنم.»

«هم» می گوید کاراکتری که در سریال Mad Men بازی می کرد چندان شوخ طبع نبود؛ و با اینکه او از این موضوع هیچ گونه پشیمانی ندارد، علاقه اش به ژانر کمدی همواره بیشتر از درام بوده است.

او در این مصاحبه از علاقه اش به ژانر کمدی و دوران کودکی اش صحبت می کند. او همیشه به کتابخانه ای که در نزدیکی خانه شان بوده می رفت و ساعت ها در آثار کمدی غرق می شد. این همان چیزی بود که در نهایت او را به سمت بازیگر شدن سوق داد.

«من عاشق خندیدن بودم. من عاشق آن زمان هایی بودم که پدرم مرا بیدار نگه می داشت تا Saturday Night Live را تماشا کنیم.»

خیلی ها از این موضوع با خبر نیستند، ولی «جان هم» در نقش های کمدی فروانی ظاهر شده است؛ او در فیلم هایی چون Bridesmaids و Keeping Up with the Joneses، و هم چنین برنامه های تلویزیونی مانند Saturday Night Live و Unbreakable Kimmy Schmidt و 30 Rock حضور داشته است.

«هم» که در تعدادی از پروژه های کاری اش با «تینا فی» همکاری داشته، برای موفقیت در ژانر کمدی به این اصل مهم باور دارد:«هر کاری که تینا فی می گوید را انجام دهید!»

او می گوید موفقیت سریال Mad Men مدیون پیشرفت تکنولوژی بود:

«همه گیر شدن آیفون ها و زیادتر شدن تعداد وبلاگ نویسان که هر قسمت از سریال را نقد می کردند باعث این موضوع شد. خیلی ها سریال را تماشا نمی کردند، اما همه دوست داشتند در مورد آن صحبت کنند.»

او در ادامه از ارتباطی که سریال با مخاطبان داشت صحبت می کند:

«این سریال هرگز سعی نمی کرد همه چیز را ساده (و به صورت سیاه و سفید) نشان دهد و این همان چیزی بود باعث شد Mad Men در آن زمان متفاوت تر از هر سریال دیگر باشد و با مخاطبانش ارتباط بر قرار کند.»

«هم» می خواهد مردم او را تنها به عنوان «دان دریپر» نشناسند، ولی هنوز هم از این نقش به عنوان نقطه ی اوج حرفه ی بازیگری اش یاد می کند:

«این نقش حرفه ی بازیگری مرا ساخت. کارهایی که در در طول 93 قسمت این سریال انجام دادم تجربه ای کافی برای یک زندگی کامل است.»


صحبت های «جان هم» در مورد نقش های کمدی و سریال Mad Men