مجله بانوان

/

بازیگران

/

ویل اسمیت و تام هالند به صداپیشگی در انیمیشن Spies in Disguise خواهند پرداخت

[ Spies in Disguise, انیمیشن Spies in Disguise, تاریخ اکران انیمیشن Spies in Disguise, تام هالند, ویل اسمیت, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

«ویل اسمیت» و «تام هالند» قرار است در انیمیشن Spies in Disguise صداپیشگی کنند؛ این انیمیشن بر اساس یک پویانمایی کوتاه به نام Pigeon: Impossible و توسط سه کمپانی فاکس انیمیشن، بلو اسکای و چرنین انترتینمنت ساخته خواهد شد.

در Spies in Disguise «اسمیت» صداپیشگی «لَنس استرلینگ» را به عهده دارد؛ او بهترین جاسوس در تمام دنیاست و کارش نجات دادن جهان است! «هالند» نیز صداپیشگی «والتر» را به عهده دارد؛ «والتر» بسیار باهوش است، اما اجتماعی نیست. او وسایلی که «لنس» برای انجام ماموریت هایش به آن ها نیاز دارد را اختراع می کند و در دسترس او قرار می دهد.

داستان اصلی انیمیشن از جایی شروع می شود که شرایط غیر منتظره «والتر» و «لنس» را مجبور به همکاری کرده و به این ترتیب ماموریت نجات دنیا آغاز می شود…

کارگردانی این انیمیشن بر عهده ی «نیک برونو» و «تروی کواین» خواهد بود؛ این دو آثاری چون The Peanuts Movie و Ice Age: Collision Course و Epic را در کارنامه دارند.

کمپانی فاکس به تازگی توجه تازه ای به سمت آثار انیمیشنی نشان داده است؛ این کمپانی علاوه بر Spies in Disguise، دو انیمیشن Ferdinand (اکران در بیست و چهارم آذرماه) و Bob’s Burgers (اکران در تابستان 1399) را هم در دست ساخت دارد.

انیمیشن Spies in Disguise با صداپیشگی «ویل اسمیت» و «تام هالند» در بیست و هشتم دی ماه سال 1397 اکران خواهد شد.


«ویل اسمیت» و «تام هالند» به صداپیشگی در انیمیشن Spies in Disguise خواهند پرداخت