مجله بانوان

/

اخبار

/

با تنها مک لارن P1 مشکی رنگ مات در جهان آشنا شوید

[ P1 2017, خودرو سفارشی, سوپر اسپورت, مک لارن, هایپر خودرو, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

با وجود تنها 375 نمونه در سراسر جهان که همگی به فروش رسیده اند، مدل P1 شرکت مک لارن به طور قابل توجهی یک هایپر خودرو هیبرید کم یاب به شمار می رود. اما با این حال این خودرو یک نمونه حتی کم یاب تر می باشد. این خودرو منحصر به فرد که در لیست فروش یک نمایندگی در آلمان قرار گرفته شاهد تغییرات ویژه ای از سوی تیم عملیاتی ویژه مک لارن بوده که نتیجه آن یک خودرو بخصوص است که همانند آن در هیج کجای جهان یافت نمی شود. بیشتر سطح بدنه این خودرو ساخت سال 2014 به رنگ مشکی مات رنگ آمیزی شده که در کنار پنل های بدنه از جنس فیبر کربن مشکی براق نتیجه چشم گیری را ایجاد می کند.

بعد از ترک کارخانه برای ایجاد هماهنگی با کالیپر های ترمز قرمز رنگ و بوجود آمدن ظاهری متمایز تر و برجسته در میان دیگر خودرو ها، به این خودرو نوار های قرمز رنگ زیبا اضافه شد. قطعات قرمز رنگ به کار رفته در این خودرو همچنین فضا داخلی سفارشی P1 که ترکیبی از وسایل چرمی قرمز و مشکی رنگ ترکیب شده با فیبر کربن بسیار زیاد می باشد، را تکمیل می کنند. این خودرو از زمان تحویل آن به عنوان یک مدل ساخت 2014 تنها 609 مایل را پیموده است و 2.17 میلیون یورو (2.55 میلیون دلار) قیمت گذاری شده است. این رقم، افزایش ارزش قابل توجهی را نشان می دهد چرا که قیمت اصلی مدل P1 از حدوداً 1.3 میلیون دلار آغاز می شد اما با خرید این خودرو صاحب مک لارنی هستید که همانند آن در هیچ جای جهان پیدا نخواهد شد.

سری نهاییP1 که با تازگی پنجمین سالگرد خود را جشن گرفت با داشتن خروجی قدرت ترکیبی 903 اسب بخار و صفر تا صد 2.8 ثانیه ای در حال حاضر سریع ترین خودرو جاده ای شرکت مک لارن به شمار می رود. تکنولوژی آیرودینامیک و ساختار فیبر کربن سبک وزن این خودرو در زمان ساخت خود انقلابی بود. در حال حاضر شرکت مک لارن در حال آماده سازی جانشین مدل P1 که BP23 Hyper – GT نام گذاری شده و ادعا می شود که سریع ترین خودرو ی ساخت شرکت مک لارن تا به امروز خواهد بود می باشد.


با تنها مک لارن P1 مشکی رنگ مات در جهان آشنا شوید!