مجله بانوان

/

بازیگران

/

احتمال حضور گل گدوت در درامی مربوط به جنگ جهانی دوم

[ جاستین کورزل, فیلم Ruin, فیلم های گل گدوت, گل گدوت, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

بازی کردن در نقش «زن شگفت انگیز» (Wonder Woman) باعث شده تا گل گدوت پیشنهاد های کاری زیادی دریافت کند و یکی از جدیدترین پیشنهادها مربوط به فیلم جدید «جاستین کورزل» است: درامی به نام «ویرانه» (Ruin) که داستان هیجانی آن مربوط به دوران پس از جنگ جهانی دوم است.

فیلمنامه ی این اثر توسط برادران «فیرپو» نوشته شده و «کورزل» نیز در ماه آپریل کارگردانی فیلم را تقبل کرد. داستان در مورد یکی از افسران سابق حزب نازی است که پس از پایان جنگ جهانی دوم به صورت ناشناس به شهرهای آلمان سفر می کند و با دیدن ویرانی هایی که بر سر کشورش آمده تصمیم می گیرد تا با کشتن اعضای «شوتس شتافل» (گردان حفاظتی یا همان اِس اِس) برای گناهانی که در جنگ مرتکب شده تاوان پس بدهد.

کمپانی مدریور پیکچرز ساخت این اثر را به عهده دارد و می خواهد کار فیلمبرداری آن از اوایل سال میلادی جدید آغاز شود؛ یعنی درست قبل از اینکه برنامه ی کاری گدوت با دنباله ی فیلم «زن شگفت انگیز» پر شود.

گدوت در فیلم «لیگ عدالت» (Justice League) نیز به عنوان «زن شگفت انگیز» نقش آفرینی است. این فیلم جمعه، 26 آبان 1396 اکران خواهد شد و شما می توانید جدیدترین تریلر آن را از اینجا مشاهده کنید.


احتمال حضور گل گدوت در درامی مربوط به جنگ جهانی دوم