مجله بانوان

/

بازیگران

/

پیش بینی افتتاحیه ی 90 تا 100 میلیون دلاری ثور راگناروک در آمریکای شمالی

[ اخبار فیلم Thor: Ragnarok, اخبار ‌ثور راگناروک, فیلم Thor: Ragnarok, کریس همسورث, ‌ثور راگناروک, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

در جدیدترین گزارشات کارشناسان باکس آفیس اعلام شده است که فیلم « ثور: راگناروک» (Thor: Ragnarok) از دوازده ام تا چهاردهم آبان ماه احتمالا فروشی بین 90 تا 100 میلیون دلار خواهد داشت.

در سومین قسمت از مجموعه ی «ثور» کارگردانی بر عهده ی تایکا وایتیتی بوده است و کریس همسورث نیز بار دیگر نقش ابرقهرمان را بازی خواهد کرد. در خلاصه ی داستان آمده است:«ثور همراه با برادرش لوکی و هالک برای نجات آسگارد و جلوگیری از وقوع راگناروک (نبرد پایانی و فرجام کار جهان در اساطیر اسکاندیناوی) به نبرد هلا (الهه ی مرگ) می روند و…»

علاوه بر همسورث بازیگران سرشناسی چون تام هیدلستون، ادریس البا، کیت بلانشت، تسا تامپسون، جف گلدبلوم، کارل اوربان، بندیکت کامبربچ، مارک روفالو و آنتونی هاپکینز در « ثور: راگناروک» به ایفای نقش پرداخته اند.

اگر پیش بینی های کارشناسان در مورد قسمت سوم «ثور» درست از آب در بیاید، بهترین عملکرد در بین فیلم های این مجموعه رقم خواهد خورد؛ چراکه قسمت اول و دوم به ترتیب 65٫7 و 85٫7 میلیون دلار در افتتاحیه شان فروش داشته اند.

« ثور: راگناروک» هفده امین فیلم از دنیای سینمایی مارول محسوب می شود. تاکنون میزان فروش کلی همه ی این فیلم ها در سطح جهانی 12٫6 میلیارد دلار بوده که در نوع خود کاملا بی نظیر است. در پایان بد نیست بدانید که تریلر این فیلم پس از انتشار در ماه آپریل بیش از 136 میلیون بار تماشا شده که آن را از این لحاظ جلوتر از دو فیلم قبلی دیزنی و مارول قرار می دهد.

« ثور: راگناروک» در سوم نوامبر سال میلادی جاری، مصادف با 12 آبان اکران خواهد شد.


پیش بینی: افتتاحیه ی 90 تا 100 میلیون دلاری « ثور: راگناروک» در آمریکای شمالی