مجله بانوان

/

بازیگران

/

ریسمان خیالی عنوان فیلم جدید دنیل دی لوئیس و پال توماس اندرسن خواهد بود

[ دنیل دی لوئیس, ریسمان خیالی, فیلم Phantom Thread, فیلم جدید دنیل دی لوئیس, پال توماس اندرسن, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

بالاخره فیلم جدید دنیل دی لوئیس و پال توماس اندرسن با انتشار عنوان «ریسمان خیالی» (Phantom Thread) به صورت رسمی تایید شد. کمپانی فوکس فیچرز که ناشر این اثر محسوب می شود، با راه اندازی یک وبسایت رسمی فقط عنوان فیلم را تایید نموده و جزئیات بیشتری را فاش نکرده است.

«ریسمان خیالی» پس از «خون به پا خواهد شد» (There Will Be Blood) اولین همکاری دی لوئیس و اندرسن در دهه ی اخیر محسوب می شود. متن خلاصه ای که در وبسایت رسمی فیلم وجود دارد نیز به این موضوع اشاره می کند:

«به دنبال همکاری خلاقانه ی این دو در فیلم «خون به پا خواهد شد»، دنیل دی لوئیس که تاکنون 3 جایزه از آکادمی اسکار دریافت نموده در فیلم جدید پال توماس اندرسن که « ریسمان خیالی» نام دارد، نقش آفرینی خواهد کرد. وقایع این فیلم در لندن دهه ی 1950 شکل می گیرند؛ جایی که داستان یک خیاط سلطنتی و برخوردهای او با اشراف زاده ها به تصویر کشیده می شود.»

بد نیست بدانید که «ریسمان خیالی» علاوه بر فراهم ساختن شرایط همکاری دوباره ی دی لوئیس با اندرسن، آخرین نقشی خواهد بود که این بازیگر 60 ساله ایفا می کند. علاوه بر این، خبر می رسد که لسلی منویل و ویکی کرایپس از بازیگران مکمل این فیلم هستند و اندرسن نیز برای اولین بار تصمیم گرفته خودش فیلمبرداری را انجام دهد.

«ریسمان خیالی» در بیست و پنجم دسامبر، مصادف با چهارم دی ماه در سینماهای آمریکای شمالی اکران خواهد شد.


«ریسمان خیالی» عنوان فیلم جدید دنیل دی لوئیس و پال توماس اندرسن خواهد بود