مجله بانوان

/

آرایش و زیبایی

/

لطافت و نرمی پوست در روزهای پاییزی

[ زیبایی پوست, زیبایی صورت, کرم مرطوب کننده, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

لطافت و نرمی پوست در روزهای پاییزی

با شروع فصل پاییز و زمستان باید بیش از پیش به سلامت پوست توجه کرد. در این فصول، پوست های خشک معمولا پوسته پوسته شده یا ترک می خورند و تمامی این عوامل باعث پیری زودرس پوست می شود. بدون شک پوست خشک نیاز به آبرسان و کرم های مرطوب کننده دارد. در این مطلب به معرفی کرم های مرطوب کننده مناسب با پوست خشک می پردازیم تا در این نیمه از سال، پوستی نرم و با لطافت داشته باشید.

1. وینوسورس کرم اینتنس کدلی VINOSOURCE RICHE

معرفی محصول: کرم مرطوب کننده اینتنس، پوست را به صورت عمقی تغذیه و از آن در برابر خشک شدن محافظت می کند. این محصول لایه هیدرو لیپیدیک پوست را بازسازی و لایه دفاعی پوست را تقویت می کند. چربی پوست بازسازی می شود، از این رو پوست التیام می یابد و نرم می شود. این کرم با ساختار پوشاننده اش یک مرطوب کننده ضروری برای پوست خیلی خشک در تمام فصول مخصوصاً شرایط سخت آب و هوایی (سرما، باد و خشکی هوا) است.

کرم مرطوب کننده

2. کرم مرطوب کننده ریچ آکواروا نوروا AQUAREVA 24H MOISTURIZING CREAM RICH TEXTURE

معرفی محصول: کرم مرطوب کننده 24 ساعته با ترکیبات مغذی که برای پوست خشک، خیلی خشک و دهیدراته مناسب بوده، پوست را از عمق اپیدرم آبرسانی و تغذیه می کند و بلافاصله احساس راحتی به پوست می بخشد، ساختار کرمی و عطر ملایم، مصرف آن را لذت بخش می نماید و باعث احساس شادابی و سلامت می گردد. همچنین آب را در پوست ذخیره می نماید و سبب افزایش حجم قابل توجه پوست می شود و از همان ابتدای مصرف آن را نرم، شفاف و لطیف می کند.

کرم مرطوب کننده

3. اسپری آب معدنی اوریاژ THERMAL WATER

معرفی محصول: 100% طبیعی و 100% مفید و قابل استفاده در همه جا. ترکیبی مناسب از آب برای استفاده روزانه (بنابر نیاز و موقعیت) بوده که شامل عناصر کمیاب و نمک های معدنی است. آبرسان قوی پوست دارای خاصیت التیام بخشی و تسکین دهندگی که موجب نرمی و لطافت پوست می شود. همچنین برای تثبیت کردن آرایش و پاک کردن آن نیز استفاده می شود.

کرم مرطوب کننده

4. کرم هیدراژنیست لیراک HYDRAGENIST MOISTURIZING CREAM

معرفی محصول :کرم مرطوب کننده، اکسیژن رسان و حجم دهنده پوست؛ مناسب برای پوست خشک تا خیلی خشک. این کرم با اثر پوشاننده دارای 7% کمپلکس HYDRA 02 احساس راحتی با دوامی را در پوست ایجاد می کند. عامل مغذی موجود در فرمولاسیون این محصول کره زرد آلو است. استفاده ی بلند مدت آن باعث کاهش چین و چروک و افزایش شادابی پوست می شود.

کرم مرطوب کننده

5. کیووی کرم روز ایگو QV Face Day Cream SPF30+

معرفی محصول: مرطوب کننده قوی و محافظ، جهت استفاده روزانه. برای آن که پوست شما ظاهری جوان، نرم و لطیف داشته باشد رطوبت رسانی روزانه به آن ضروری است. فرمول کرم مرطوب کننده روز کیو وی ویژه پوست نازک صورت و گردن بوده و این کرم ترکیبی از مرطوب کننده های مغذی و ضد آفتاب SPF 30+ است که از پوست شما دربرابر صدمات و پیری زودرس ناشی از اشعه های خورشید حفاظت می کند.

کرم مرطوب کننده
لطافت و نرمی پوست در روزهای پاییزی