مجله بانوان

/

آرایش و زیبایی

/

پیشنهاد کرم های مرطوب کننده برای پوست چرب

[ مراقبت از پوست, زیبایی پوست, کرم مرطوب کننده, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

پیشنهاد کرم های مرطوب کننده برای پوست چرب

با شروع فصل سرما، حتی پوست های چرب نیز، نیاز به مرطوب کننده دارند. به گفته ی متخصصان زیبایی، زمانی که پوست چرب و مستعد جوش رطوبت کافی نداشته باشد، چربی بیشتری تولید می کند و این موضوع خود عامل افزایش جوش است. بنابراین پوست های چرب نیز به مرطوب کننده نیاز دارند، اما نوع مرطوب کننده ی آن متفاوت است. در این مطلب به معرفی مرطوب کننده های مخصوص پوست چرب می پردازیم.

1. کرم مرطوب کننده مورد MURAD ANTI-AGING ACNE CONTROL MOISTURIZER SPF 30

معرفی محصول: کرم مورد مناسب پوست های چرب و کم آب بوده و فاقد چربی است. این محصول با خاصیت کنترل آکنه، از افزایش جوش های پوست جلوگیری می کند. رطوبت مورد نیاز پوست را تامین کرده و حاوی SPF است. همچنین اهمیت استفاده از این محصول به دلیل قدرت جلوگیری از تخریب کلاژن و DNA سلولی بوده و مصرف این کرم کمک مفیدی در ترمیم خطوط بوجود آمده بر روی پوست می کند.

کرم مرطوب کننده برای پوست های چرب

2. سرم هیدراژنیست لیراک HYDRAGENIST SERUM

معرفی محصول :سرم مرطوب کننده، اکسیژن رسان، حجم دهنده پوست بوده و حجم دهنده قوی پوست است. مصرف روزانه از این سرم به کم شدن خطوط ریز و چروک ها کمک می کند. استفاده همزمان این محصول با کرم یا ژل-کرم همین سری از محصولات لیراک، باعث تقویت و افزایش آبرسانی پوست می شود.

کرم مرطوب کننده برای پوست های چرب

3. هیسه اک مت پر ریفاینر اوریاژ HYSEAC MAT PORE REFINER

معرفی محصول: تنظیم کننده ترشح غددچربی و ضد براقی پوست (مات کنندگی)، به مدت 12 ساعت به دلیل وجود عصاره اپی لوب و پودرهای جاذب چربی. موجب محافظت از پوست در برابر آلودگی های هوا و رادیکال های آزاد شده و موجب رطوبت رسانی به پوست می شود. بسیار سبک، فاقد چربی و مناسب برای پوست های چرب، جوش دار و مختلط است.

کرم مرطوب کننده برای پوست های چرب

4. کرم لایت فِرِش نوکس MOISTURIZING AND SOOTHING CRÈME FRAÎCHE DE BEAUTÉ LIGHT

معرفی محصول: مناسب با پوست چرب و مختلط است. مرطوب کننده و آبرسان 24 ساعته بوده و پایه بسیار مناسب حهت آرایش است. این محصول حاوی عوامل تنظیم چربی پوست است که به جمع شدن منافذ باز پوست کمک کرده و از ایجاد جوش و براق شدن چوست جلوگیری می کند.

کرم مرطوب کننده برای پوست های چرب

5. کرم مرطوب کننده لایت آکواروا نوروا AQUAREVA MOISTURISING CREAM LIGHT TEXTURE

معرفی محصول: این محصول مخصوص پوست نرمال و مختلط دهیدراته است، کرم مرطوب کننده 24 ساعته آکواروا با اثری سریع و با دوام، پوست را عمیقا مرطوب و بازسازی می کند. به علت گویچه های حاوی آب یخ، پوست به صورت فعال آبرسانی و بلافاصله شفاف و روشن می شود. ساختار نرم و لطیف محصول با رایحه مطبوع باعث حس طراوت و شادابی می شود و به پوست نرمی و لطافت می بخشد.

کرم مرطوب کننده برای پوست های چرب
پیشنهاد کرم های مرطوب کننده برای پوست چرب