مجله بانوان

/

اخبار

/

آخرین سفارش لامبورگینی سنتناریو در هنگ کنگ

[ V12 هنگ کنگ, تحویل خودرو, خودرو سفارشی, سنتناریو, سوپر اسپورت, لامبورگینی, 2017, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

آخرین نمونه از نسخه محدود شرکت لامبورگینی یعنی مدل سنتناریو وارد خط تولید این کمپانی شده و به مالک جدید خود در هنگ کنگ تحویل داده خواهد شد. تنها چهل نمونه از این خودرو ساخته خواهد شد که به ده مدل کوپه و ده مدل کروکی تقسیم می شود. چندین ماه پیش اولین مدل سنتناریو در آمریکا به رنگ Nethuns آبی منحصر به فرد و با بدنه فیبر کربن پایه تحویل داده شد. با وجود بر پا شدن سر و صدای زیاد این سوپر اسپورت کمیاب در هنگام پرده برداری از آن، مالک آخرین نمونه از این خودرو خواهان بر پا شدن سر و صدایی حتی بلند تر شده و سفارش رنگ آمیزی سبز روشن Verde Bronte به همراه رنگ مات سفارشی در انتهای سنتناریو خود را داده است.

به عقیده ما همگی بر سر این موضوع که نتیجه کار کاملاً خیره کننده است تفاهم نظر داریم. به عنوان آخرین تغییر، رنگ آمیزی سبز منحصر به فرد این خودرو با تریم فیبر کربن پایه و قطعات از جنس فیبر کربن طلایی در سقف، پوشش موتور، آینه های بقل، قسمت پایینی خودرو و بال های پشتی در تضاد است. به لطف برنامه شخصی سازی Ad Personam کمپانی لامبورگینی که برای منحصر به فرد سازی خودرو به شما اجازه شخصی سازی سوپر اسپورت خود را می دهد در چرخ های این خودرو نیز از عنصر طلا استفاده شده است. از آن جاییکه اتاق این خودرو با مقادیر زیادی از پارچه آلکانترا پوشیده شده و دارای تودوزی سبز روشن به همراه قطعات فیبر کربن طلایی است که با ظاهر خارجی افراطی این خودرو هم خوانی دارد، فضای داخلی مشکی Nero Ade آن را به با شکوهی نمای خارجی آن تبدیل کرده است.

پیش از آن که این خودرو به دست مالک خود برسد برای نشان دادن ورود شکوه مند خود در سالن نمایشگاه لامبورگینی در هنگ کنگ در هجدهم اکتبر به نمایش گذاشته خواهد شد. بدون شک عملکرد لامبورگینی سنتناریو، مالک این خودرو منحصر به فرد را ناامید نخواهد کرد. چرا که موتور V12 این سوپر اسپورت قادر است قدرتی معادل 759 اسب بخار و گشتاوری برابر با 507 پوند فوت را تولید کرده و علاوه بر این در 2.8 ثانیه به سرعت صد کیلومتر در ساعت برسد. همچنین به لطف نسبت قدرت به وزن 1.97 کیلوگرم بر اسب بخار، مدل سنتناریو برای رسیدن به سرعت 186 مایل بر ساعت پیش از رسیدن به سرعت اوج 217 مایل بر ساعت، تنها 23.5 ثانیه زمان لازم دارد.


آخرین سفارش لامبورگینی سنتناریو در هنگ کنگ!