مجله بانوان

/

جالب و خواندنی [داغ]

/

روش جالب پیدا کردن همسر در چین عکس

[ جالب و خواندنی, همسر یابی, شوهر یابی, خواستگار یابی, بازارهمسریابی, اخبار چین, آموزش همسر یابی, آموزش شوهر یابی, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

روش جالب پیدا کردن همسر در چین! +عکس

بازاری در چین وجود دارد که مادرها تصاویری از فرزندشان به همراه مشخصاتش به دیوار می چسبانند تا سوژه ای برای ازدواج فرزندشان پیدا شود!

این مکان به “بازار همسریابی” هم معروف شده است و جالب اینجاست که تا به حال زوج های بسیاری به همین صورت با هم ملاقات کرده و زندگی تشکیل داده اند. والدین چینی اعتقاد دارند فرزندانشان بیش از حد سرگرم کار هستند و زمان برای یافتن بهترین همسر ندارند.

همسریابی یکی از مشکلاتی است که در تمام دنیا دیده می شود. در کشورهایی که جمعیت آن ها بسیار زیاد است این مشکل بیش از دیگر نقاط دنیا دیده می شود. یکی از این کشورها که جمعیت آن همیشه رکوردشکن بوده است “چین” نام دارد!

همسر یابی شوهر یابی خواستگار یابی بازارهمسریابی اخبار چین آموزش همسر یابی آموزش شوهر یابی

چینی ها برای حل مشکلات همسریابی حرکتی عجیب انجام داده اند. در این روش جدید والدینی که فرزندان دم بخت دارند آگهی هایی را تنظیم کرده و به یکی از پارک های بزرگ شانگهای می روند تا مراسم همسریابی با آگهی را انجام دهند.

هر شنبه و یکشنبه و تحت هر شرایطی که باشد والدین به این پارک می آیند و اگهی فرزندشان که شامل اسم و نام خانوادگی به همراه میزان در آمد است روی دیوار می چسبانند تا والدین دیگر یا افرادی که خواهان ازدواج هستند آن را خوانده و برای ازدواج تصمیم گیری کنند.
در آخر هفته ها این پارک مملو از کاغذهای تبلیغاتی است که جوانان دم بخت را نشان می دهد. به هرکجای این پارک که نگاه کنید از درختان تا دیوارها پوشیده از کاغذهای مختلف است که با اعداد واسامی پر شده اند.
این مکان به “بازارهمسریابی” هم معروف شده است و جالب اینجاست که تا به حال زوج های بسیاری به همین صورت با هم ملاقات کرده و زندگی تشکیل داده اند. والدین چینی اعتقاد دارند فرزندانشان بیش از حد سرگرم کار هستند و زمان برای یافتن بهترین همسر ندارند.

این دختر ها و زن ها خواستگار بیشتری دارند ! 15راهکار برای باز شدن بخت دختران دختران تحصیل کرده کوتاه بیایند / شوهر برای نیمی از آنها نیست دختران ایرانی دوست دارند با کدام پسرها ازدواج کنند؟ ما شوهر می خواهیم، چرا به فکر ما نیستید ؟! شمارش معکوس حذف سایت های همسریابی با این روشها می توانید از خواستگار معتاد مچ گیری کنید! کودک اول دبستانی که خواهان ازدواج کردن است + عکس رقابت کثیف برای برنده شدن در یک مزایده + عکس پرداخت حقوق ماهانه برای خودداری از رابطه جنسی + عکس
روش جالب پیدا کردن همسر در چین! +عکس