خرید اینترنتی کفی افزایش قد

رایان رینولدز ساعاتی پیش از طریق فیس بوک پایان کار فیلمبرداری «ددپول 2» (Deadpool 2)را اعلام کرد و به دنبال آن سایمون کینبرگ نیز در صفحه ی اینستاگرامش خبر پایان فیلمبرداری «مردان ایکس: دارک فینکس» (X-Men: Dark Phoenix) را به اشتراک گذاشت.

در قسمت دوم «ددپول» رینولدز دوباره در نقش ابرقهرمان نامیرا ظاهر خواهد شد و در کنار او زازی بیتز نقش «دومینو» و جاش برولین نقش «کابل» را بازی خواهد کرد. سایر بازیگران این فیلم شامل جک کسی در نقش «تام سیاه» (ضدقهرمان فیلم)، مورنا باکرین در نقش «کاپی کت»، تی جی میلر در نقش «ویزل»، لزلی اوگامس در نقش «بلاند اِی آی» و برایانا هیلدبرند در نقش «نگاسونیک تین ایج ورهد» می شوند.

در فیلم «مردان ایکس: دارک فینکس» نیز که نویسندگی و کارگردانی آن بر عهده ی سایمون کینبرگ بوده، بازیگرانی چون جیمز مک آووی، مایکل فاسبندر، جنیفر لارنس، نیکولاس هولت، تای شرایدن، سوفی ترنر، الکساندرا شیپ، کدی اسمیت مک فی و ایوان پیترز به ایفای نقش پرداخته اند. لازم به ذکر است که «دارک فینکس» خود آغازگر یک سه گانه ی جدید از مردان ایکس محسوب می شود.

ظاهرا سال 2018 در اختیار «مردان ایکس» خواهد بود؛ چراکه فیلم «جهش یافته های جدید» (The New Mutants) در سیزدهم آپریل (دوشنبه 23 مهر 1397)، «ددپول 2» در یکم ژوئن (جمعه 11 خرداد 1397) و «مردان ایکس: دارک فینکس» نیز در دوم نوامبر (پنج شنبه 10 آبان 1397) اکران خواهند شد.


کار فیلمبرداری «ددپول 2» و «مردان ایکس: دارک فینکس» به پایان رسیده است