مجله بانوان

/

بازیگران

/

تریلر رسمی پلنگ سیاه منتشر شد

[ بلک پنتر, تریلر فیلم Black Panther, فیلم Black Panther, فیلم پلنگ سیاه, پلنگ سیاه, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

پس از تیزر کوتاهی که در ماه ژوئن منتشر شد، مارول این بار یک تریلر کامل از فیلم «پلنگ سیاه» (Black Panther) منتشر کرده است که می توانید آن را در ادامه مشاهده نمایید.

این فیلم داستان مردی به نام «تِچالا» را روایت می کند که پس از کشته شدن پدرش (پادشاه) به نزد مردمش باز می گردد تا پادشاهی سرزمین پیشرفته و مخفی شده ی واکاندا را به عهده گیرد. اما با ظاهر شدن یک دشمن قدیمی و قدرتمند که تهدیدی برای تمام جهان محسوب می شود، «تچالا» باید به عنوان «پلنگ سیاه» با او مبارزه کند. این پادشاه جوان که متحدان و دشمنان زیادی دارد از تمام قدرت خود استفاده خواهد کرد تا امنیت مردمش را حفظ کند…

چادویک بوزمن همانند «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War) بار دیگر در نقش «پلنگ سیاه» ظاهر خواهد شد و بازیگرانی چون مایکل بی.جردن، لوپیتا نیونگو، دانای گوریرا، مارتین فریمن، دنیل کالویا، آنجلا باست، فارست ویتاکر و اندی سرکیس در کنار او به ایفای نقش خواهند پرداخت.

رایان کوگلر کارگردانی این اثر را بر عهده داشته و فیلم نامه را هم خودش به همراه جو رابرت کول نوشته است. پیش از این کوگلر با فیلم «کرید» (Creed) توانسته بود روحی تازه در مجموعه ی «راکی» بدمد و به همین دلیل کارشناسان انتظار دارند که «پلنگ سیاه» (سومین فیلم بلند او) نیز در باکس آفیس عملکرد مناسبی داشته باشد.

«پلنگ سیاه» در بیست و هفتم بهمن ماه در سینماهای در ایالات متحده اکران خواهد شد.


تریلر رسمی «پلنگ سیاه» منتشر شد