مجله بانوان

/

بازیگران

/

روشنک عجمیان

[ عکس های روشنک عجمیان, تصاویر روشنک عجمیان, روشنک عجمیان, عکس جدید روشنک عجمیان, همسر روشنک عجمیان, جدیدترین عکس های روشنک عجمیان, جدیدترین تصاویر روشنک عجمیان, بیوگرافی روشنک عجمیان, تصاویر روشنک عجمیان عکس های روشنک عجمیان روشنک عجمیان, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

جدیدترین تصاویر روشنک عجمیان,جدیدترین عکس های روشنک عجمیان

روشنک عجمیان بازیگر سینما و تلویزیون و همچنین مجری می باشد

بیوگرافی روشنک عجمیان
نام و نام خانوادگی
روشنک عجمیان
زمینه فعالیت روشنک عجمیان
بازیگر و مجری
تاریخ تولد روشنک عجمیان 20 بهمن 1355
محل زندگی تهران
ملیت ایران
پیشه بازیگر و مجری
سال های فعالیت روشنک عجمیان
1372 تاکنون
همسر روشنک عجمیان
مهریار حمیدی
فرزندان روشنک عجمیان 1 دختر بنام "آروشا"


روشنک عجمیان بازیگر سینما و تلویزیون و همچنین مجری می باشد. کار تئاتر را با کلاس های بازیگری از سال 1372 شروع کرد و اولین کار تصویری او در همان سال بود. در سال 81 با برنامه چشم انداز اولین کار خود را به عنوان مجری تجربه کرد.تحصیلات روشنک عجمیان
روشنک عجمیان در دوره لیسانس رشته بازیگری را انتخاب کرد و در دوره فوق لیسانس رشته کارگردانی تئاتر را برگزید.[1]مهریار حمیدی همسر روشنک عجمیان می باشد و از وی یک فرزند دختر به نام "آروشا" دارد.[2]

روشنک عجمیان علاوه بر بازیگری تئاتر و سینما تجربه اجرای برنامه های تلویزیونی را نیز دارد. او سال 81 با برنامه چشم انداز اولین اجرای خود را به عنوان مجری تجربه کرد. با وی گفت وگوی کوتاهی انجام دادیم که پیش روی شماست.اسم چند برنامه را که مجری آن بودید، بگویید؟
مسابقه پلکان، همسران ... و الان هم برنامه فرصت برابر که از شبکه آموزش سیما پخش می شود.بین اجرای مسابقه و برنامه فرصت برابر خیلی اختلاف هست؟
روشنک عجمیان: درس خواندن و ادامه تحصیل برایم خیلی اهمیت دارد. همیشه همه را به ادامه تحصیل ترغیب می کنم. به همین خاطر برنامه فرصت برابر خیلی برایم جذاب است. سعی می کنم از دریچه نگاه مخاطب، فردی که می خواهد در امتحان کنکور شرکت کند به برنامه نگاه کنم و خود را در شرایط او قرار دهم. در ضمن، خودم زمانی کنکور را تجربه کردم و همیشه خود را جای مخاطب قرار می دهم.خود شما در چه رشته ای تحصیل کرده اید؟
من کارگردانی تئاتر تا فوق لیسانس خوانده ام و اکنون نیز خود را برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری آماده می کنم. شاید یکی از دلایلی که باعث شده در اجرای برنامه فرصت برابر راحت با مخاطب ارتباط برقرار کنم همین مساله ادامه تحصیل خودم باشد.


بخش هایی از برنامه فرصت برابر مانند مدیریت استرس، مدیریت ذهن در زمان آزمون، تکنیک های حافظه، برنامه ریزی مطالعاتی و... که در برنامه به آنها پرداخته می شود بسیار برایم مفید و سودمند است.

جدیدترین تصاویر روشنک عجمیان,جدیدترین عکس های روشنک عجمیان

روشنک عجمیان متولد 20 بهمن 1355 در تهران می باشد

چرا در کار اجرا کمرنگ ظاهر می شوید؟
من به بازیگری بیشتر علاقه دارم. نمی خواهم خیلی درگیر کار اجرا شوم.چند کار سینمایی و تلویزیونی خود را نام ببرید؟
کتاب قانون، ابراهیم خلیل الله، سریال دانی و من، مرد هزارچهره، کوچه اقاقیا و...امسال در چه کارهایی بازی داشته اید؟
سریال راه در رو که عید از شبکه 3 سیما پخش شد. تله فیلم مواظب خودت باش، یکی بود یکی نبود و تله فیلم نمای شیدایی که به مناسبت اربعین از تلویزیون پخش می شود.برای کسانی که به بازیگری علاقه دارند چه توصیه ای دارید؟
روشنک عجمیان در مورد بازیگر بودن می گوید: در کلاس های بازیگری به ما آموختند اول انسان هستید و بعد بازیگر. معتقدم اگر به این جمله توجه کنیم در همه مراحل زندگی موفق خواهیم بود. به همین دلیل رعایت اخلاق حرفه ای و پایبند بودن به اصول اخلاقی خیلی اهمیت دارد.

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان روشنک عجمیان کار تئاتر را با کلاس های بازیگری از سال 1372 شروع کردچ

منظور از اخلاق حرفه ای چیست؟
روشنک عجمیان: رفتار و منش بازیگری خیلی مهم است. ممکن است کسی سوپر استار باشد، ولی اخلاق حرفه ای نداشته باشد. بازیگر باید وارسته و خاکی باشد. بعضی ها الفبای بازیگری را نمی دانند.همه چیز در داشتن صورت زیبا نیست. برخی بازیگران چهره زیبایی ندارند، اما بازی خوبی دارند و بیننده از بازی و نقش آفرینی آنها بهره می برد. بازیگری که فقط به فکر عمل جراحی صورت خود است و نمی تواند اخم بکند، چطور می خواهد به بیننده حس خود را انتقال دهد؟ این کارها

تمرکز بیننده را می گیرد.در فیلم کتاب قانون هنرمند ارزشمند پرویز پرستویی در پلان هایی که بازی نداشت جلوی من و دیگر همکاران می ایستاد و حتی گاهی اشک می ریخت تا حس من و دیگران خراب نشود. (در شرایطی که دوربین روی ایشان نبود احساس را به ما منتقل می کردند) نقش گرفتن و این که پرکار باشید چقدر برایتان اهمیت دارد؟
برای گرفتن نقش دست به هر کاری نمی زنم و واقعیت این است که همه زندگی شخصی و کاری ام را به خدا سپرده ام و برای همین مطمئن هستم، همیشه در جای درست قرار دارم و اگر نقشی به من پیشنهاد شود یا نشود حتما خیری در آن هست که من از آن بی خبرم.


برخی از بازیگران در مهمانی ها، جشن های سینمایی و... حضور چشمگیری دارند، اما شما انگار تمایل زیادی برای حضور در این جور مراسم ندارید؟
اگر وقت داشته و شرایط خانوادگی ام اجازه بدهد من هم در این مراسم حضور پیدا می کنم، اما واقعیت این است که بیشتر ترجیح می دهم کنار خانواده ام باشم و مثلا وقتی دخترم می خواهد بخوابد، کنارش باشم تا این که در یک مهمانی دوستانه یا کاری وقتم را سپری کنم.

بعضی از بازیگران می گویند به خاطر شغلشان ازدواج نکرده اند یا این که به خاطر حرفه اشان زندگی مشترکشان با چالش روبه رو شده است. چطور می توان بین کار و زندگی تعادل برقرار کرد که به هیچ کدام آسیبی وارد نشود؟
روشنک عجمیان: بازیگرانی که می گویند به خاطر شغلشان ازدواج نکرده اند به نوعی حق دارند چون حرفه ما نظم شغل های دیگر را ندارد و هماهنگی بین آنها دشوار است. برای مثال من الان شب کار هستم، صبح زود می رسم خانه، یک ساعت می خوابم، ساعت 6 بیدار می شوم که دخترم را برای رفتن به مدرسه آماده کنم، بعد همسرم را بیدار می کنم و وقتی او هم سر کار می رود، می توانم چند ساعتی بخوابم و بعد از ظهر دوباره سر کار می روم. این مدل از زندگی ازخودگذشتگی لازم دارد که بعضی ها نمی توانند از پس آن برآیند چون خیلی سخت است. اما نباید چون هماهنگی بین زندگی مشترک و کار دشوار است از ازدواج چشم پوشی کرد. می توان کارها را جوری مدیریت کرد که همه چیز در جای درست خود باشد. وقتی خانواده آرام و سالمی داشته باشی در کار هم موفق تر می شوی، چون از خانواده ات انرژی و آرامش می گیری و سر کار از آن تغذیه می کنی.

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان

روشنک عجمیان و دخترش

فیلم شناسی روشنک عجمیان

فیلم های سینمایی روشنک عجمیان

سال نام فیلم کارگردان نقش
1387 سوگند شاپور قریب دوست سوگند
1387 کارناوال مرگ رضا اعظمیان -
1387 یک اشتباه کوچولو محسن دامادی زن همسایه
1387 کتاب قانون مازیار میری خواهر رحمان
1384 ابراهیم خلیل الله محمدرضا ورزی هاجر
1381 عشق فیلم ابراهیم وحیدزاده منشی

فیلم های تلویزیونی روشنک عجمیان

سال نام سریال کارگردان نقش
1394 حالت خاص افشین اربابی بازیگر مهمان
1392 لبخند خدا سیدمجید موسویان رضوانه
1391 سایه روشن یوسف مرادیان سایه
1390 راه در رو سعید آقاخانی سیمین
1389 تلنگر محمد درمنش -
1389 دانی و من ارژنگ امیر فضلی -
1388 مهمانپذیر سعادت 2 کریم سروبخش -
1387 طلاق در وقت اضافه محسن یوسفی -
1387 کارآگاهان حمید لبخنده -
1386 پاتوق شاهین باباپور -
1386 مرد هزار چهره مهران مدیری -
1386 یک وجب خاک علی عبدالعلی زاده -
1385 پنجره وحید حسینی -
1384 یک و نیم هفته جواد رضویان -
1384 پیله های پرواز حسین سهیلی زاده -
1383 هتل پاپلی تقی رنجبر -
1383 جایزه بزرگ مهران مدیری آرزو
1382 داغ عشق مهدی لباف -
1381 کوچه اقاقیا رضا عطاران گلچهره
1381 آتیه ارژنگ امیر فضلی -
1379 لحظه قاصدک ایرج حبشی -
1378 کاشانه قاسم جعفری -
1377 گوهر کمال عباس رنجبر -

تصاویر روشنک عجمیان

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان

روشنک عجمیان

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان

تصاویر روشنک عجمیان

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان

عکس های روشنک عجمیان و همسر و دخترش

جدیدترین تصاویر روشنک عجمیان,جدیدترین عکس های روشنک عجمیان

روشنک عجمیان و همسر و دخترش

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان

عکس های جدید روشنک عجمیان

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان

جدیدترین عکس های روشنک عجمیان

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان

روشنک عجمیان

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان

عکس های جدید روشنک عجمیان

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان

تصاویر اینستاگرامی روشنک عجمیان

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان

گالری تصاویر روشنک عجمیان

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان

عکس های روشنک عجمیاندر اینستاگرام

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان

روشنک عجمیان و همکارانش

روشنک عجمیان،بیوگرافی روشنک عجمیان

روشنک عجمیان

گردآوری:بخش بازیگران


منابع :

ویکی پدیا

جام جم آنلاین