مجله بانوان

/

آرایش و زیبایی

/

پنج راه ساده برای داشتن آرایشی زیبا در شب یلدا

[ آرایش چشم, آرایش صورت, زیبایی صورت, محصولات آرایش صورت, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

پنج راه ساده برای داشتن آرایشی زیبا در شب یلدا

همه ی ما ایرانی ها هرساله بلندترین شب سال را جشن می گیریم و خود را برای این شب به یاد ماندنی آماده می کنیم. در این میان خانم ها نیز به فکر آراستن خود برای مهمانی ها هستند. در این مطلب نکات ساده و آسان آرایشی را برای شما بازگو می کنیم تا با رعایت آن ها در شب یلدا بدرخشید. عجله نکنید!

زمان کافی را برای انتخاب لباس و نوع آرایش خود اختصاص دهید و سعی کنید لباس و آرایش تان باهم هماهنگی داشته باشد. برای مثال اگر می خواهید لباسی پر زرق و برق بپوشید، ملایم آرایش کنید و همین طور برعکس. از لوازم آرایش با دوام استفاده کنید.

رفتن به مهمانی یعنی گذراندن ساعت ها بیرون از خانه و نداشتن وقت کافی برای ترمیم آرایش! بنابراین بهتر است در انتخاب لوازم آرایش کمی دقت کنید. برای مهمانی‎ های طولانی مدت از لوازم آرایش 24 ساعته و با ماندگاری بالا استفاده کنید تا با مشکلاتی چون عرق کردن صورت یا پاک شدن آن ها روبه رو نشده و نیازی به ترمیم دوباره نداشته باشید.

آرایش شب یلدا بی عیب و نقص آرایش کنید!

پوست صورت مانند بوم نقاشی است؛ بنابراین بهترین لوازم آرایشی را متناسب با پوست خود انتخاب کنید. بهتر است از کرم پودری با پوشش دهی بالا استفاده کنید تا همه ی لک و تیرگی های پوست را از بین ببرد و در انتها از کانسیلر استفاده کنید و آن ها را به خوبی روی پوست پخش کنید. در آرایش کردن تعادل داشته باشید!

فقط روی یکی از اعضای چهره ی خود تمرکز کنید. اگر می خواهید چشمانی گیرا و جذاب داشته باشید، آرایش بقیه ی اعضای صورت را ملایم تر انجام دهید تا مرکز توجه فقط چشمانتان باشد. اگر از رژلب های پررنگ استفاده کنید، آرایش گونه و چشم ها را ملایم تر انجام دهید. درخشان کردن پوست فراموش نشود!

درخشان کردن پوست با هایلایتر باعث شاداب نشان دادن پوست می شود و زیبایی پوست را دوچندان می کند، اما هایلایتر را باید در نقاط مخصوصی از پوست استفاده کنید که در این مطلب به طور کامل توضیح داده ایم.

آرایش شب یلدا
پنج راه ساده برای داشتن آرایشی زیبا در شب یلدا