مجله بانوان

/

جالب و خواندنی [داغ]

/

ازدواج عجیب دختر آمریکایی با متفاوت ترین شریک زندگی تصاویر

[ جالب و خواندنی, زندگی در آمریکا, دختر آمریکایی, ازدواج عجیب, ازدواج جالب, اخبار آمریکا, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

ازدواج عجیب دختر آمریکایی با متفاوت ترین شریک زندگی! +تصاویر

ازدواج های نامتعارف با حیوانات و مردگان و غیره مدتی است که در برخی کشورها باب شده و به نظر می رسد به جای اینکه جهالت های این چنینی به انتها برسد، هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود اما اینکه مسافران ناکجا آباد تا چه مسافتی با قطار جهل قصد پیشروی دارند هنوز مشخص نیست.

اکنون نوبت به دختر امریکایی به نام “نورول موهاجین” رسیده که با ازدواج عجیب خود همه اطرافیانش را بهت زده کرد.

از آنجایی که “نورول ” از سال ها پیش علاقه فراوانی به بازی های ویدئویی مخصوصا “تتریس” داشت، با خودش فکر کرد که چنان اعتیادی به این بازی پیدا کرده که هیچگاه توانایی جدایی از آن را ندارد.

بنابراین تصمیم راه حلی برای حل همیشگی این مشکل با خود اندیشید و آن هم ازدواج با این بازی ویدئویی بود، “نورول” وقتی درباره عشق دیرینه اش به شریک عجیب زندگی خود صحبت می کرد گفت: من در سال 2016 روزانه بیش از 12 ساعت را به بازی کردن می گذارندم و پس از پایان این زمان نیز به سختی برای چند ساعت از ان جدا می شدم.

گفتنی است در حال حاضر عروس دلباخته قصه ما دانشجوی رشته ریاضی است و در دانشگاه اورلاندو تحصیل می کند، البته اگر وقتی برای درس خواندن داشته باشد!

زندگی در آمریکا دختر آمریکایی ازدواج عجیب ازدواج جالب اخبار آمریکا

زندگی در آمریکا دختر آمریکایی ازدواج عجیب ازدواج جالب اخبار آمریکا

زندگی در آمریکا دختر آمریکایی ازدواج عجیب ازدواج جالب اخبار آمریکا

منبع : باشگاه خبرنگاران

زن و شوهری که تاکنون 15 بار با هم ازدواج کرده اند! زندگی دختری که در 10 سالگی ازدواج و در 14 سالگی بیوه شد !! + عکس از روز مارمولک تا روز توالت /عجیب ترین روزها در تقویم جهانی فاجعه در آمریکا ،دختر 16 ساله در اتاقش زایمان کرد و بچه اش را به طرز وحشتناکی کشت +عکس رانندگی دختر مست حادثه آفرید + عکس آرزوی عجیب زنِ 30 ساله برآورده شد + عکس محاکمه یک زن به جرم داشتن 10 شوهر همزمان + عکس ازدواج دختران ژاپنی بدون داماد منطقه ای که هر زن می تواند چندین شوهر داشته باشد + عکس اگر در کشور آمریکا غذای نذری پخش می شد ،چه اتفاقی می افتاد؟ +عکس
ازدواج عجیب دختر آمریکایی با متفاوت ترین شریک زندگی! +تصاویر