مجله بانوان

/

بازیگران

/

سرنای ساریکایا بازیگر و مدل حرفه ای ترک

[ تصاویر جدید سرنای ساریکایا, عکس های سرنای ساریکایا, تصاویر سرنای ساریکایا, بیوگرافی سرنای ساریکایا, سرنای ساریکایا, Serenay Sarıkaya, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

تصاویر سرنای ساریکای

سرنای ساریکایا (زادهٔ 1 ژوئیهٔ 1991)، بازیگر و مدل حرفه ای ترک است


نام اصلی سرنای ساریکایا
زمینه فعالیت بازیگر، مدل
تولد 1 ژوئیهٔ 1991 ‏- آنکارا، ترکیه
محل زندگی محل زندگی
ملیت ترکیه ای
سال های فعالیت 2005 تا کنون
سرنای ساریکایا (به ترکی استانبولی: Serenay Sarıkaya) (زادهٔ 1 ژوئیهٔ 1991)، بازیگر و مدل حرفه ای ترک و صاحب جایگاه دوم دختر شایستهٔ ترکیه در سال 2010 می باشد.
سرنای در سن 15 سالگی در یک رقابت زیبایی شرکت کرد و جایزه ویژه ای دریافت کرد.

سرنای ساریکایا (به ترکی استانبولی: Serenay Sarıkaya) (زادهٔ 1 ژوئیهٔ 1991)، بازیگر و مدل حرفه ای ترک و صاحب جایگاه دوم دختر شایستهٔ ترکیه در سال 2010 می باشد. وی در ایران با بازی در نقش یشیم در سریال عمر گل لاله که از جم تی وی پخش شد شناخته شد.سرنای در سن 15 سالگی در یک رقابت زیبایی شرکت کرد و جایزه ویژه ای دریافت کرد. او کارش را با بازی در بخش کوچکی در فیلم Şaşkın آغاز کرد و بعد از آن در فیلم Plajda ایفای نقش کرد. شهرت او با بازی در این فیلم کمی افزایش یافت. در همان سال او در مجموعه تلویزیونی دیگری نیز ایفای نقش کرد. اولین نقش اصلی او در سریال باغ لیمو رقم خورد. سپس در مجموعه Adanali بازی و محبوبیت بیشتری کسب کرد.سرنای در مسابقه 2010 Miss Turkey دوم شد. بازی در سریال عمرگل لاله و جزرومد باعث شناخته شدن وی در سطح جهانی شد. او با بازی در این دو سریال، دو تندیس پروانه طلایی کسب کرد که معتبرترین جایزه برای یک بازیگر اهل ترکیه می باشد. علاوه بر بازیگری، سرنای چهره تبلیغاتی برندهای معروف ترکیه ای است. او در سال 2014 بهترین بازیگر زن شناخته شد و توسط جی کیو تندیس دریافت کرد.زندگی شخصی سرنای ساریکایا
سرنای تا هفت سالگی با پدر و مادر خود در آنتالیا اقامت داشت اما بعد از جدایی آنها، با مادرش زندگی کرد. او طی مصاحبه ای دربارهٔ نیاز به پدر و اهمیت یک پدر از دیدگاه دخترش سخن گفته است. وی از خردسالی به «مدل» بودن علاقه داشت. از ورزش های مورد علاقهٔ سرنای، می توان به والیبال و تنیس اشاره کرد. ساریکایا در یک مصاحبه گفته است که به رقص لاتین (خارجی) علاقه دارد.

تصاویر سرنای ساریکای

سرنای ساریکایا، صاحب جایگاه دوم دختر شایستهٔ ترکیه در سال 2010 می باشد


حرفه ی سرنای ساریکایا
سرنای در فیلم و سریال های متعددی بازی کرد ولی با بازی در سریال عمر گل لاله مورد توجه قرار گرفت و به بازیگری شناخته شده تبدیل شد. سرنای با شخصیت یشیم در سریال عمر گل لاله آهنگی خواند که بسیار مورد توجه قرار گرفت و از سوی شرکت های موسیقی پیشنهاد آلبوم دریافت کرد. وی در پاسخ این پیشنهادات گفت: من قصدم آواز خواندن نیست، حرفه من بازیگری است.او در سال 2013 با شرکت تولید لباس ماوی، قراردادی دو ساله بست. این قرار تمدید شده و همکاریشان اکنون نیز ادامه دارد. ساریکایا برای تبلیغات ماوی با کرم بورسین همبازی شد و رابطه عاشقانه شان از آنجا شروع شد او حتی با مدل معروف مجارستانی، باربارا پالوین، برای تبلیغ ماوی همبازی شد. ناگفته نماند که سرنای با بازی در سریال جزر و مد نه تنها در ترکیه، بلکه در کشورهای خارجی از جمله آمریکا مورد توجه قرار گرفت.

تصاویر سرنای ساریکایا

تصاویر سرنای ساریکای

سرنای ساریکایا

تصاویر سرنای ساریکای

عکس های سرنای ساریکایا بازیگر و مدل ترک

تصاویر سرنای ساریکای

تصاویر جدید سرنای ساریکایا

تصاویر سرنای ساریکای

جدیدترین تصاویر سرنای ساریکایا بازیگر ترکیه ای

سرنای ساریکای،بیوگرافی سرنای ساریکای

عکس های اینستاگرام سرنای ساریکایا

سرنای ساریکای،بیوگرافی سرنای ساریکای

عکس های جدید از سرنای ساریکایا

سرنای ساریکای،بیوگرافی سرنای ساریکای

سرنای ساریکایا بازیگر و مدل ترک

سرنای ساریکای،بیوگرافی سرنای ساریکای

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته

منبع:

wikipedia.org

صفحه شخصی سرنای ساریکایا