مجله بانوان

/

مد

/

بهترین رنگ برای استایل زمستانی کدام است

[ مدل پالتو, شلوار, تن پوش زمستانی, بوت, رنگ, زمستان, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

بهترین رنگ برای استایل زمستانی کدام است؟

اگر بخواهیم از رنگی برای شما صحبت کنیم که نه تنها برای زمستان امسال بلکه برای تمام زمستان ها بهترین انتخاب است باید به رنگ شتری اشاره کنیم. این رنگ برای تمامی استایل ها چه رسمی و چه اسپرت مناسب است. می توان گفت رنگی است که باعث می شود ظاهرتان لوکس به نظر برسد و در واقع به هر لباسی که می پوشید؛ حس لوکس بودن می بخشد. رنگ شتری و طیف های رنگی مشابه با آن اعم از بژ تیره، کرم و... را رنگ کلاسیک خنثی می نامند. کلاسیک بودن آن وضح و روشن است اما چرا این رنگ را خنثی می نامند؟ دلیل این که این رنگ را خنثی می نامند این است که با هر طیف رنگی ست می شود و به رنگ بدن انسان شبیه است.

لباس زنانه شیکاگر کفش پاشنه بلند با این رنگ لباس بپوشید، استایلتان بسیار کلاسیک و رسمی می شود و در مقابل پوشیدن کفش اسپرت با این رنگ ظاهرتان را برای استایل روزمره مناسب می کند.

لباس زنانه شیکرنگ شتری برای زمستان بسیار انتخاب خوبی است، چرا که گرمای خاصی در طیف آن وجود دارد.

لباس زنانه شیکاین رنگ با رنگ های مشابه خودش مثل کرم (روشن تر یا تیره تر) بسیار هماهنگی خوبی دارد.

لباس زنانه شیکهمچنین با رنگ های متضاد خود مثل توسی، مشکی و حتی سفید ست می شود.

لباس زنانه شیکبا پوشیدن یک پالتو شتری می توانید با اطمینان خاطر هر رنگ کیفی را که دوست دارید دست بگیرید. چه مشکی، چه رنگی.

لباس زنانه شیک

لباس زنانه شیکبرای این که ظاهرتان معمولی و ساده به نظر نیاید می توانید از رنگ های شاد و پرانرژی استفاده کنید؛ زرشکی و بنفش یکی از بهترین رنگ ها است!

لباس زنانه شیک
بهترین رنگ برای استایل زمستانی کدام است؟