مجله بانوان

/

مد

/

چگونه از خز در استایل زمستانی استفاده کنیم

[ مدل پالتو, مد سال, تن پوش زمستانی, زمستان, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

چگونه از خز در استایل زمستانی استفاده کنیم؟

یکی از اصلی ترین المان هایی که ظاهر شما را زمستانی، شیک و منحصر به فرد می سازد خز است. خز یا پوست مصنوعی یکی از اصلی ترین ترندهای زمستان است که می توان گفت اصلی ترین و همیشگی ترین مد زمستانی است. اگر دوست دارید ظاهرتان را با استفاده از خز زمستانی و شیک بسازید باید به نکاتی مهم توجه کنید. استفاده از خز به این معنی نیست که باید پالتوی تمام خز بپوشید بلکه به این معنی است که از خز در ظاهر خود به یک نحوی استفاده کنید که بیش از حد نباشد و تعادل داشته باشد. در ادامه این مطلب به شما می گوییم چگونه از خز در استایل خود استفاده کنید.

1- دستکش

یکیی از راحت ترین روش ها برای ساختن استایل زمستانی استفاده از دستکشی است که لبه خز دارد. این روش ساده ترین و ارزان ترین روش برای استفاده از این المان زمستانی در استایل است.

لباس زنانه خزدار

2- یقه خز

یکی از رایج ترین سبک تن پوش های زمستانی؛ کت ها یا پالتو هایی است که لبه خود خز دارند و معمولا قابلیت جدا شدن دارند. اگر هنگام خرید پالتو به این نکته توجه کنید می توانید هم زمان از دو سبک پالتو یعنی خز دار یا بدون خز استفاده کنید.

لباس زنانه خزدار

3- کیف خز

یکی دیگر از راه هایی که می تواند استایل شما را زمستانی کند، استفاده از کیف خز است این کیف ها یکی از اصلی ترین ترندهای کیف زنانه برای زمستان 2018 هستند و ظاهری کلاسیک و منحصر به فرد برای شما می سازد.

لباس زنانه خزدار

4- کلاه خز

این سبک کلاه هم مانند دستکش خزدار یکی از ارزان ترین و دم دست ترین راه ها برای زمستانی ساختن استایل به شمار می آید و به ساده ترین روش می تواند ظاهر شما را متناسب سازد.

لباس زنانه خزدار

5- کفش خز

کفش هایی که با خز تزئین شده اند علاوه بر این که برای زمستان انتخابی مناسب هستند یکی از اصلی ترین ترندهای امسال نیز به شمار می آیند.

لباس زنانه خزدار

6- پالتو خز

پوشیدن یک پالتو تمام خز شیک ترین و زیبا ترین تن پوشی است که می توانید در زمستان بپوشید و ظاهری کلاسیک و رسمی داشته باشید.

لباس زنانه خزدار

7- شال خز

این شال ها زمستان امسال بسیار مد شده اند و به سادگی می توانند ظاهرتان را زمستانی کند.

لباس زنانه خزدار

لباس زنانه خزدار

8- جلیقه خز

این سبک از جلیقه نیز انتخاب خوبی برای پوشیدن در زمستان است و ظاهری متفاوت برای شما می سازد.

لباس زنانه خزدار

9- بلوز خز

در نهایت یک بلوز خزدار می تواند ظاهر شما را شیک و متناسب با آخرین تغییرات دنیای مد بسازد.

لباس زنانه خزدار
چگونه از خز در استایل زمستانی استفاده کنیم؟