مجله بانوان

/

جالب و خواندنی [داغ]

/

ماجرای معتاد شدن بازیگر فیلم بچه های آسمان

[ جالب و خواندنی, همسر فرخ هاشمیان, بیوگرافی فرخ هاشمیان, بازیگران معتاد, بازیگران فیلم بچه های آسمان, اعتیاد چیست معتاد کیست, اعتیاد بازیگران, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

ماجرای معتاد شدن بازیگر فیلم «بچه های آسمان»

فرخ هاشمیان بازیگر فیلم «بچه های آسمان» ساخته مجید مجیدی روز سه شنبه 10 بهمن مهمان رضا رشیدپور در برنامه «حالا خورشید» بود.

او درباره وضعیت زندگی اش پس از فیلم «بچه های آسمان» گفت: پدرم پس از این فیلم که ورشکست شد، با نقاشی ساختمان آشنایی داشت و من هم کنار او این کار را انجام می دادم و کمک اش می کردم. بعدها هم حدود 14 سالگی اولین بار به صورت مستقل نقاشی ساختمان انجام دادم.

این بازیگر افزود: نقاشی را تا زمان سربازی ادامه دادم و آنجا هم خانه فرمانده را چند بار رنگ کردم. پس از بازگشت از سربازی وارد بازار کار شدم، همزمان هم کشتی گیر بودم و مقام های کشوری هم داشتم تا اینکه دوستانم زیر پایم نشستند.

همسر فرخ هاشمیان بیوگرافی فرخ هاشمیان بازیگران معتاد بازیگران فیلم بچه های آسمان اعتیاد چیست معتاد کیست اعتیاد بازیگران

هاشمیان توضیح داد: چون وضع مالی مناسبی داشتم، رفیقم که عاشق پول تو جیب است (البته قصد توهین به کسی را ندارم). چون من شیطان بودم و آن ها برای اینکه بر من مسلط باشند اول از خوردن مایعات شروع شد و کم کم پیش رفت تا اینکه مایعات جواب نمی داد و به سراغ موادهای اعتیادآور کشیدنی رفتیم و کارهای دیگری هم در آن زمان انجام می دادیم که قابل بیان کردن نیست.

او ادامه داد: متاسفانه این کارها به من مزه می داد و تمایل داشتم که آن کارها را انجام دهم. من زمینه اش را داشتم به دلیل روزگار بدی که بعد از «بچه های آسمان» داشتم همه این اتفاقات همدیگر را تکمیل کردند.

هاشمیان درباره اینکه چرا از سوی عوامل این فیلم به دیگر کارگردانان معرفی نشده است، توضیح داد: برای منحصر ماندنم به «بچه های آسمان» آدرس من را به دیگران نمی دادند و من را معرفی نمی کردند.

فیلم ادعاهای جنجانی بازیگر فیلم «بچه های آسمان»

مخفی ترین راز پنهان بازیگران سینما + عکس خاطره بازی علی ضیاء با فرخ هاشمیان بازیگر «بچه های آسمان»
ماجرای معتاد شدن بازیگر فیلم «بچه های آسمان»