مجله بانوان

/

مد

/

کفش های پاشنه بلند امسال چه ویژگی هایی دارند

[ کفش مجلسی, کفش, کفش پاشنه بلند, مد سال, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

کفش های پاشنه بلند امسال چه ویژگی هایی دارند؟

نوبتی هم که باشد نوبت معرفی مدل های جدید کفش پاشنه بلند است. این کفش ها هم مانند دیگر بخش های پوشاک زنانه ترند مخصوص خود را دارند و فصل به فصل دستخوش تغییر می شوند. اگر شما هم می خواهید کفش پاشنه بلند بخرید و دنبال مدل های جدید هستید به شما توصیه می کنیم این مطلب را از دست ندهید. کفش هایی که برای سال 2018 توسط طراحان به عرصه مد ارائه شده اند 5 مدل اصلی دارند که در ادامه به شما معرفی می کنیم:

1- کفش پاشنه بلند و جوراب!

یکی از اصلی ترین ترندهای کفش برای سال 2018 پوشیدن کفش پاشنه بلند جلوباز یا جلو بسته همراه با جوراب است. این سبک شاید خیلی معمولی و حتی مسخره به نظر برسد اما در دنیای مد جایگاه بالایی دارد؛ تا جایی که کفش هایی طراحی شده اند که به آن جوراب وصل شده است. جورابی که همراه با کفش پوشیده می شود می تواند همرنگ با کفش باشد یا با رنگی متضاد و این باتوجه به سلیقه شما می تواند انتخاب شود.

کفش پاشنه بلند

2- بازگشت کفش های نوک تیز!

یکی از مدل های کفش که مجددا به عرصه مد بازگشته، مدل نوک تیز است. این مدل برای کفش مجلسی، کفش عروسکی، بوت و دیگر سبک های کفش بسیار مد شده و اگر می خواهید امسال کفشی بپوشید که همراه با تغییرات مد باشد باید سراغ کفش های نوک تیز بروید.

کفش پاشنه بلند

3- کفش های رویه بلند

کفش هایی که رویه بلند دارد امسال خیلی مد شده اند و مدلی بسیار جدید و خاص هستند. این سبک کفش معمولا نوک تیز است و اگر پاشنه بلند باشد زیبایی بیشتری دارد.

کفش پاشنه بلند

4- کفش بندی

کفشی که دور مچ پا بسته می شود مدلی بسیار زیبا است که جز کفش هایی است که طراحان به شما پیشنهاد می دهند.

کفش پاشنه بلند

5- پاشنه پهن، همچنان محبوب

با این که بیشتر کفش های امسال مدل سیلوئت هستند، یعنی پاشنه بلند و نازک دارند؛ اما کفش با پاشنه بلند و پهن همچنان یکی از مدل هایی است که برای سال 2018 به شما پیشنهاد می شود.

کفش پاشنه بلند

7- کفش های کمربندی

کفش هایی که روی پا سگک دارند و به اصطلاح کمربندی نامیده می شوند یکی از زیباترنی مدل های کفش هستند و طراحان پوشیدن آن را در سال 2018 به شما پیشنهاد می دهند.

کفش پاشنه بلند

7- کفش پشت باز

سال گذشته کفش های اسپرت پشت باز بسیار مد بودند، اما امسال علاوه بر کفش های اسپرت، کفش های پاشنه بلند پشت باز نیز بسیار مد هستند و گمان می رود این سبک کفش به مد اصلی سال 2018 تبدیل شود.

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند

8- ترکیب ساتن و سنگ های تزئینی

کفش هایی با پارچه ساتن و سنگ های پر زرق و برق مثل نگین، مروارید، منجوق و... یکی دیگر از ترندهای اصلی کفش پاشنه بلند برای سال 2018 است.

کفش پاشنه بلند


کفش های پاشنه بلند امسال چه ویژگی هایی دارند؟