مجله بانوان

/

خانواده

/

دکوراسیون آشپزخانه در سال 2018 بخش دوم

[ لوکس, دکوراسیون منزل, دکوراسیون داخلی, دکوراسیون آشپزخانه, مد سال, طراحی داخلی, رنگ, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

دکوراسیون آشپزخانه در سال 2018 (بخش دوم)

اگر به فکر نوسازی آشپزخانه خود هستید و یا فقط می خواهید با رنگی جدید حال و هوای آن را تغییر دهید، این ماه های پایانی سال 96 بهترین موقعیت هستند. زیرا شما می توانید بهترین سبک های دکوراسیون آشپزخانه در سال 2018 را بشناسید و با اجرای آنها آشپزخانه ای زیبا برای بهار 1397 داشته باشید. در ادامه مطلب نگاهی به سبک ها، رنگ ها و مصالح جدیدی که مد سال 2018 هستند، بیندازید.

برنج و ترکیب فلزات

فلز برنج در نیمه سال 2017 بسیار محبوب شد و محبوبیت کاربرد آن در کنار رنگ های گرم و به عنوان نقطه شاخص آشپزخانه در سال 2018 هم ادامه دارد. شما می توانید با درب ، دستگیره درب، فِر یا سینک برنجی نقطه ای شاخص و جالب توجه در آشپزخانه داشته باشید. همچنین همانطور که در مطلب «دکوراسیون داخلی به سبک 2018 (بخش اول)» گفته شد، ترکیب فلزهای مختلف هم در سال 2018 مورد توجه قرار گرفته است. فلزهای رنگی مثل سیاه، سفید، قرمز، آبی و سبز را در کنار برنج، نقره و برنز به کار ببرید.

آشپزخانه

سینک اضافی چندعملکردی

این سینک های اضافه را می توان برای خنک نگه داشتن نوشیدنی ها در یخ، کاشتن سبزیجات و یا مثل هر سینک دیگر برای شستشو به کار برد. از آنجایی که الان همه به دنبال عناصر خاص و زیبا برای دکوراسیون خود هستند این سینک های اضافه می توانند گزینه خوبی باشند.

آشپزخانه

تکمیل سبک صنعتی با فلزهای سنگین و پوشش های بتنی

کابینت هایی با پوشش اسپری بتنی یا با رنگ شبه بتن، دستگیره های فلزی سیاه رنگ و قفسه هایی با قاب بندی فلزی، امسال پرکاربردترند و عناصری جذاب در آشپزخانه هستند. در مطلب «دکوراسیون داخلی به سبک 2018 (بخش دوم)» هم درباره محبوبیت پوشش های بتنی در دکوراسیون گفته شد.

آشپزخانه

پوشش پتینه

ایجاد پوشش پتینه بر روی فلزات امسال محبوب تر است. به روش های مختلفی مثل اکسیداسیون، مواد شیمیایی و حرارت می توان بر روی فلزهای پرکاربرد مثل مس یا برنج پوشش پتینه ایجاد کرد و ظاهری دراماتیک و متفاوت تر را به آنها بخشید.

آشپزخانه

دیوارهای زنده

در سال 2018 شاهد به کارگیری فراوان دیوار زنده یا دیوار سبز در آشپزخانه خواهیم بود. دیواری پوشیده از خزه که در رنگ های متفاوت وجود دارد، یک نقطه شاخص در دکوراسیون آشپزخانه خواهد بود. این ایده ساده نه تنها ظاهری مجذوب کننده دارد بلکه جذب آکوستیکی بسیار بالایی هم خواهد داشت.

در مطلب «چگونه یک باغچه دیواری داشته باشیم؟» درباره این دیوارها بیشتر بخوانید.

آشپزخانه

آشپزخانه

زیبایی مدرن در لوازم آشپزخانه

خوشبختانه امروزه لوازم آشپزخانه با طراحی های مدرن در بازار عرضه می شوند و در نتیجه با دکوراسیون داخلی مدرن شما هماهنگ خواهند شد. رنگ های ملایم مثل صورتی، سبز و آبی در لوازم آشپزخانه به کار می روند. همچنین نوآوری کارخانه ها در استفاده از مصالح طبیعی در لوازم است که ظاهری لوکس به آنها می بخشد. روکش های چوبی، چوب پنبه ای و چرمی بر روی وسایل باعث می شوند آنها از نظر زیبایی شناسی با مبلمان آشپزخانه هماهنگ شوند.

آشپزخانه

آشپزخانه

روکش های چوبی طبیعی

در این دوره که مصالح و روکش ها بسیار اهمیت دارند، مردم به سوی استفاده از چوب طبیعی و روکش های چوبی طبیعی روی دیوار یا کابینت کشیده شده اند. استفاده از چوب با کیفیت برای ایجاد فضایی منحصر به فرد در سال 2018 محبوب است.

آشپزخانه

پیشخوان از جنس سنگ مصنوعی

یکی از بهترین برند های تولید سطوح پیشخوان که «نئولیت» نام دارد، امروزه بسیار محبوب شده است. این محصول بر خلاف سطوح مرمرین که اخیراً محبوب شده بودند، با کیفیت بالا، هماهنگ با دکوراسیون مدرن و همچنین کاربردی تولید می شود. صفحات فوق فشرده نئولیت با استفاده از مواد 100 درصد طبیعی، تحت حرارت بالا و فشار شدید تولید شده و سطوحی فوق العاده بادوام را به بازار عرضه می کند.

آشپزخانه
دکوراسیون آشپزخانه در سال 2018 (بخش دوم)