مجله بانوان

/

بازیگران

/

محمدرضا هدایتی بازیگر صداپیشه و خواننده ایرانی

[ تصاویر جدید محمدرضا هدایتی, عکس های محمدرضا هدایتی, تصاویر محمدرضا هدایتی, بیوگرافی محمدرضا هدایتی, محمدرضا هدایتی, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

عکس های محمدرضا هدایتی

محمدرضا هدایتی (زادهٔ 24 اردیبهشت 1352 در چابهار می باشد


نام و نام خانوادگی محمدرضا هدایتی
زمینه فعالیت بازیگر، خواننده، صداپیشه
تولد
24 اردیبهشت 1352
محل تولد چابهار
ملیت ایرانی
سال های فعالیت 1377 تا کنون
فرزندان هامون هدایتی
محمدرضا هدایتی (زادهٔ 24 اردیبهشت 1352 در چابهار) بازیگر سینما، تلویزیون، تئاتر و صداپیشه و خواننده ایرانی است.

محمدرضا هدایتی (زادهٔ 24 اردیبهشت 1352 در چابهار) بازیگر سینما، تلویزیون، تئاتر و صداپیشه و خواننده ایرانی است. وی به خاطر نقش های کمدی او در سریال های تلویزیونی به کارگردانی مهران مدیری شهرت پیدا کرده است. اما پیش از آنکه به شهرت برسد در عرصه تئاتر بسیار فعال بوده است.زندگی نامه محمدرضا هدایتی
محمدرضا هدایتی متولد چابهار در سیستان و بلوچستان است. وی از دوران کودکی به تئاتر روی آورده است. محمدرضا هدایتی خرداد 74 به تهران آمد و در انتشارات مرغ آمین مشغول به کار شد. سال 1377 یک تئاتر هم با اکبر زنجانپور کار کرد به نام گوریل پشمالو اثر یوجین اونیل. تا اینکه سال 1378 اولین همکاری را با مهران مدیری در مجموعه تلویزیونی به نام ببخشید شما؟ را تجربه کرد. از دیگر فعالیت های او می توان به کارگردانی یک فیلم کوتاه با نام برخورد کوتاه اشاره کرد، وی صدا پیشه عروسک پسر عمه زا هم هست که یک کار عروسکی کلاسیک پرطرفدار در ایران محسوب میشود. محمدرضا هدایتی همچنین خوانندگی هم نموده و آلبوم به نام برگ و باد و ماه می خنده از او وارد بازار شده است.

گفتکو با محمدرضا هدایتی
*دغدغه شما این روزها به عنوان یک هنرمند چیست؟
دغدغه من هم خارج از دغدغه اجتماع و جامعه ای که در آن زندگی می کنم، نیست. به هر حال همان طور که خوشبختی فردی نیست، اگر حال ملت خوب باشد، حال ما هم خوب است و برعکس.

* دغدغه شما برای سینمای ایران چیست؟
محمدرضا هدایتی: این روزها کار می کنیم تا روزهای پر رونق سینما را ببینیم. باید کار کرد و سینما را زنده و سر پا نگه داشت. بعضی وقت ها فرصت پیش می آید و یکسری کارهای فاخر که حرف برای گفتن دارد، ساخته می شود. با اینکه کم است اما مردم و سینماگران قدر آن را می دانند. امیدوارم کارهایی که مایه افتخار سینمای کشورمان است، هر سال بیشتر از سال های گذشته باشد.

* جوانان علاقه مند به حرفه بازیگری نسبت به گذشته برای حضور در عرصه بازیگری راه آسان تری دارند؟
محمدرضا هدایتی: به نظرم برای جوانان امروز کار سخت تر است. برای اینکه تعداد هنرمندان افزایش پیدا کرده است. فارغ التحصیل های دانشگاه، کلاس های بازیگری و فیلمسازی نسبت به گذشته بیشتر شده است. در میان جمعیتی که قرار است وارد کار هنری شوند، کسی که بتواند خودش را نشان دهد راه سختی پیش رو دارد. به همین خاطر باید کار خاصی ارائه دهد تا دیده شود.

* در این عرصه به جوانان اجازه می دهند تا خودشان را نشان بدهند؟
محمدرضا هدایتی: من معتقد نیستم که راه ورود به عرصه هنر به جوانان داده نمی شود. من به باندبازی اعتقاد ندارم؛ چرا که سه ماهه بیکار هستم و براساس توانایی و کارهایی که از من دیده اند، به من نقش پیشنهاد می شود. بنابراین نباید در مدت بیکاری بگویم، باندبازی است، بلکه باید به کارهایی که انجام داده ام فکر کنم. فقط می دانم کار نسبت به گذشته خیلی سخت شده است و اینکه بتوانی در این عرصه خودت را نشان بدهی، کار سختی را پیش رو داری.
عکس های محمدرضا هدایتی

محمدرضا هدایتی، بازیگر سینما، تلویزیون، تئاتر و صداپیشه و خواننده ایرانی است


* شما علاقه به چه نقش هایی دارید که نسبت به نقش های دیگر متفاوت باشد؟
محمدرضا هدایتی: از نقشی که من را به چالش بکشد، استقبال می کنم. دغدغه ام این نیست که فلان نقش را بازی کنم. اگر این اتفاق بیفتد کار خاصی نداشتم؛ چراکه در ذهن من بود اما چالش رسیدن به یک نقش را دوست دارم. حتی اگر در حد یک سکانس باشد و با کارهای قبلی ام متفاوت، همین یک پویایی است.

* وضعیت این روزهای سینما را نسبت به گذشته چطور می بینید؟
محمدرضا هدایتی: نسبت به دو سال گذشته خیلی بهتر شده است. اما من روزهایی را به یاد دارم که مردم برای سینما صف می کشیدند ولی خیلی سال است، چنین اتفاقی را نمی بینیم. عواملی مثل قانون کپی رایت و جذب مخاطب از طرف فیلم ها بر رونق سینما تاثیر می گذارد. البته میتوانیم مخاطب را با سینما آشتی دهیم.

* کلام پایانی؟
ممنون بابت مصاحبه ای که با هم داشتیم، منتظر روزهای خوب برای سینمای کشورمان هستیم.

تصاویر محمد رضا هدایتی

عکس های محمدرضا هدایتی

محمدرضا هدایتی

عکس های محمدرضا هدایتی

عکس های محمدرضا هدایتی

عکس های محمدرضا هدایتی

تصاویر محمدرضا هدایتی

عکس های محمدرضا هدایتی

محمدرضا هدایتی

عکس های محمدرضا هدایتی

تصاویر جدید محمدرضا هدایتی بازیگر، صداپیشه و خواننده ایرانی

عکس های محمدرضا هدایتی

جدیدترین تصاویر محمدرضا هدایتی

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته

منبع:

wikipedia.org

yjc.ir