مجله بانوان

/

مد

/

در یک مهمانی ولنتاین چه بپوشیم

[ مدل لباس مجلسی, ولنتاین, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

در یک مهمانی ولنتاین چه بپوشیم؟

ولنتاین یا همان روز عشاق یکی از بهترین مناسبت ها برای مهمانی و جشن گرفتن است و خیلی ها در این روز زیبا به جای ماندن در خانه یا بیرون رفتن ترجیح می دهند به مهمانی گرفتن یا مهمانی رفتن فکر کنند. اگر شما هم در این روز عاشقانه به مهمانی دعوت شده ای می توانید از پیشنهاد ست لباس استفاده کنید و در مهمانی ولنتاینی بدرخشید.

صورتی؛ رنگی ملایم و زیبا

یکی از بهترین رنگ ها برای مهمانی ولنتاین لباس صورتی است. پیراهن صورتی همراه با بوت سفید یک استایل زیبا و خاص برای شما می سازد. یک اکسسوری زیبا مثل گوشواره صورتی نیز می تواند زیبایی شما را تکمیل کند.

پیشنهاد لباس مهمانی

کت مشکی، انتخابی ساده و شیک

اگر شما هیچ ایده خاصی برای لباس پوشیدن در مهمانی ولنتاین ندارید می توانید با خیال راحت سراغ یک شلوار جین ساده بروید و با کت مشکی بپوشید. این ایده برای شما یک انتخاب خوب و اصولی محسوب می شود. اما حتما باید با این ست کفش پاشنه بلند بپوشید.

پیشنهاد لباس مهمانی

کفش قرمز و استایل مشکی

یکی دیگر از روش هایی که می تواند به خوش استایلی شما کمک کند پوشیدن بلوز-شلوار مشکی و کفش قرمز است. این استایل یکی از بهترین ها برای مهمانی ولنتاین محسوب می شود.

پیشنهاد لباس مهمانی

پیراهن سرخابی یا قرمز

یکی دیگر از زیباترین استایل هایی که می توانید در ولنتاین داشته باشید پیراهن قرمز یا سرخابی است، چرا که این رنگ یکی از نمادهای اصلی ولنتاین است و پوشیدن آن به شما کمک می کند ظاهرتان خوب و متناسب باشد.

پیشنهاد لباس مهمانی
در یک مهمانی ولنتاین چه بپوشیم؟