مجله بانوان

/

مد

/

کادوهایی که همه خانم ها دوست دارند

[ شکلات, گل رز, کفش پاشنه بلند, کیف چرم, ولنتاین, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

کادوهایی که همه خانم ها دوست دارند!

یکی از سخت ترین کارهای دنیا خریدن کادو برای خانم ها است؛ خصوصا در روز ولنتاین ! زیرا علاوه بر این که باید سلیقه خود را به عشق زندگی تان نشان دهید، باید میزان عشق و علاقه و توجه تان را نیز نشان بدهید؛ بنابراین خرید این کادو اهمیت زیادی دارد.
اگر نمی دانید چه کادویی بخرید که یار زندگی تان دوست داشته باشد 5 کادو را به شما معرفی می کنیم که همه خانم ها دوست دارند و به آن علاقه نشان می دهند و می توانید با خریدن آن مطمئن باشید که او دوست خواهد داشت.

1- شکلات

رایج ترین، دوست داشتنی ترین و نمادین ترین کادو برای ولنتاین شکلات است. بنابراین اگر به این فکر می کنید که چه کادویی بدهید که دوست داشتنی باشد، شکلات بهترین انتخاب است. خصوصا شکلات های فانتزی و تزئین شده، نه شکلات های معمولی با بسته بندی عادی.

کادو ولنتاین

2- کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند یکی از کفش هایی است که هر خانمی در کمد خود دارد و باز هم دوست دارد مدلی جدیدتر از آن را داشته باشد. بنابراین اگر می خواهید کادویی بخرید که عشق تان را خوشحال کند؛ کفش پاشنه بلند بهترین انتخاب است؛ البته به شرط دانستن سایز پای دقیق.

کادو ولنتاین

3- زیورآلات

زیورآلات خصوصا با المان های ولنتاین مثل قلب، نوشته عشق و... از دیگر هدیه هایی است که هر خانمی را خوشحال و شگفت زده می کند. این زیورآلات علاوه بر خوش سلیقگی، عشق فراوان شما را نشان می دهد.

کادو ولنتاین

4- گل

گل هم یکی دیگر از کادوهای نمادین برای ولنتاین است و همه خانم ها از هدیه گرفتن آن خوشحال می شوند.

کادو ولنتاین

5- کیف

این روزها کیف کوچک چرم با بند زنجیری یکی از مدل های محبوب و دوست داشتنی کیف هستند و اگر یکی از مدل های لوکس و شیک آن را به عشق زندگی خود کادو بدهید او قطعا خوشحال خواهد شد.

کادو ولنتاین
کادوهایی که همه خانم ها دوست دارند!