مجله بانوان

/

خانواده

/

حمام کوچک خود را هوشمندانه بیارایید

[ دکوراسیون منزل, دکوراسیون حمام, خانه کوچک, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

حمام کوچک خود را هوشمندانه بیارایید!

آیا شما هم در آپارتمانی با حمامی کوچک زندگی می کنید؟ نگران نباشید! چندین راه حل برای استفاده بهینه از فضاهای کوچک حمام و دستشویی وجود دارند. یک حمام کوچک به فضایی برای حرکت آسان یک انسان (یعنی حدود 100سانتی متر در جلوی دوش و 70 سانتی متر جلوی توالت) نیاز دارد. به یاد داشته باشید که در یک فضای کوچک حتی چند سانتی متر مربع فضای اضافه هم با ارزش است. خوشبختانه امروزه وسایل حمام و توالت با ابعاد متفاوت در بازار موجود هستند و شما باید به دنبال کوچک ترین و کاربردی ترین آنها بگردید. در این مطلب پیشنهاداتی را برای انتخاب بهترین گزینه ها برای دکوراسیون حمام، به شما می دهیم.

حمام با وانبه دنبال دوش هایی که روی وان نصب می شوند و کابین دوش دارند، بگردید تا هم جای وان و هم جای حمام را برای شما پر کند.

حماماگر دوست دارید بعد از یک روز کاری خسته کننده در وان حمام بنشینید، به عمق مناسب وان توجه کنید.وان های مستقل با دوش های دستی (که شلنگی بلندتر از حالت عادی دارند) هم جزو گزینه های شیک و زیبا برای حمام های کوچک هستند.

حمام

نکته: کاشی های بزرگ با رنگ روشن ظاهری باز تر و بزرگ تر را به سرویس حمام و توالت شما می دهند، در حالی که سطوح بافت دار حس عمق را به فضا می بخشند.

حمام

کابین دوش کابین های دوش با در لولایی ارزان تر هستند اما باید ببینید که فضای کافی برای باز شدن در را در حمام خود دارید یا نه.

حمام درهای کشویی دسترسی را بدون اینکه فضایی از حمام اشغال شود، امکان پذیر می کنند.

حمام درهای تاشو یا آکاردئونی نیز داخل فضای دوش تا می ش‍وند و فضای اضافه ای را اشغال نمی کنند.

حمام کابین های دوش مدل کُنج هم که به شکل چهارگوش، ربع دایره و ... کاملاً در فضا جای گرفته و معمولاً دسترسی به آنها با درهای کشویی امکان پذیر است.

حمام کابین های بدون قاب ظاهری مدرن تر دارند و احساس باز بودن فضا را بیشتر به انسان می دهند.

حمام

نکته: کابین های دوش باید با شیشه های سخت ساخته شده باشند.

سینک روشوییمدل های کنج را برای استفاده از فضاهای هدر رفته انتخاب کنید.

حماممدل های نیمه توکار و روکار می توانند درون و روی پیشخوان دستشویی نصب شوند، بنابراین فضای خالی زیر آنها را می توان برای نگهداری حوله ها و رول های دستمال توالت استفاده کرد.

حمامشیرآلات دیواری هم نیاز به فضای خالی عقب سینک را کاهش می دهد.

حمامسینک های دیواری هم با فضای خالی زیر خود توهم بزرگ بودن فضای دستشویی را بیشتر می کنند.

حمام

توالتمدل های کنج برای فضاهایی که شکلی ناموزون دارند مناسب هستند.

حمامفضای خالی زیر توالت های متصل به دیوار حمام را بزرگ تر نشان می دهد.

حمام
حمام کوچک خود را هوشمندانه بیارایید!