مجله بانوان

/

مد

/

در یک قرار عاشقانه چی بپوشیم

[ کفش, کفش پاشنه بلند, کیف زنانه, مدل پالتو, آرایش صورت, لاک, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

در یک قرار عاشقانه چی بپوشیم؟

اگر برای یک شام رمانتیک توسط شریک زندگی خود به یک رستوران یا کافی شاپ دعوت شده اید، باید به نکاتی توجه داشته باشید تا خوش استایل و متفاوت باشید. توجه به رنگ و مدل لباس، عطر مناسب و آرایش هماهنگ با استایل، اهمیت ویژه ای دارد و می تواند ظاهر شما را تاثیرگذار و خاص نشان دهد.

1- انتخاب مانتو یا پالتو مناسب

رنگ قرمز، بسیار رمانتیک و منحصر به فرد است؛ پس بهتر است در ظاهر خود به این رنگ توجه نشان دهید. پوشیدن یک پالتو یا مانتوی قرمز اعتماد به نفس بالایی به شما می دهد و اگر با رنگ لاک و رژ لب شما هماهنگ شود، ترکیبی از جذابیت و حس رمانتیک به شما می بخشد.

پالتو زنانه شیک

2- توجه به آرایش مناسب

از آنجایی که قرار است به رستوران بروید، بهتر است مدل آرایش شما با فضا هماهنگ باشد. بنابراین سراغ آرایش لایت بروید و در عین سادگی، خوش بدرخشید. اما برای این که آرایش شما روزمره و معمولی نباشد، می توانید از رژ لب قرمز یا زرشکی استفاده کنید.

مدل آرایش لایت

3- عطر خوش عاشقی را فراموش نکنید!

بهترین عطر برای یک شام رمانتیک، عطری شیرین و گرم است. انتخاب چنین عطری علاوه بر متناسب بودن با سرمای هوا، تاثیر خاصی در ذهن شریک زندگی شما می گذارد و موجب درخشش بیش تر شما می شود.

عطر زنانه

4- کیف و کفشتان را هوشمندانه انتخاب کنید

شام رمانتیک در شب ولنتاین، با دیگر قرارهای شما تفاوت دارد، پس ترجیحا کفش پاشنه بلند بپوشید و کیف کوچک دست بگیرید. با این کار علاوه بر این که میزان توجه خود به این شب خاص را نشان می دهید، مانند یک الماس خواهید درخشید. اگر در کمد لباس خود کیف و کفش قرمز دارید حتما از آن استفاده کنید. اگر در دسته بانوان اسپرت پوش قرار دارید بهتر است به تناسب کفش و جورابتان اهمیت بدهید و در صورت هماهنگی جوراب با بخش های دیگر پوشاک، جوراب قرمز بپوشید.

کیف زنانه شیک

5- زیورآلات متناسب انتخاب کنید

شما بانوان خوش پوش می توانید با انتخاب زیورآلات متناسب با حال و هوای رمانتیک، ظاهر خود را خاص و متناسب تر سازید.

دستبند زنانه

6- به شال و روسری توجه نشان بدهید

انتخاب یک شال یا روسری اصولی ظاهر شما را تاثیرگذار و خاص نشان می دهد و موجب می شود خوش استایل و متفاوت باشید.

روسری شیک
در یک قرار عاشقانه چی بپوشیم؟