خرید اینترنتی کفی افزایش قد

آیا «کتانی» مد جدید کفش  عروس است؟

آیا دوست دارید در مهم ترین شب زندگی تان سبک و سیاقی متفاوت با بقیه عروس ها داشته باشید یا نه؟ دوست دارید همانند دیگران از یک مد رایج و همیشگی پیروی کنید. در این مطلب برای شما از کتانی عروس می گوییم که این روزها بیش تر از قبل در استایل عروس ها استفاده می شود و گمان می رود روزی به یکی از مدل های رایج و محبوب کفش عروس تبدیل شود.

این روزها در دنیای مد هرچیزی می تواند استفاده شود و حتی به یک ترند تبدیل شود. دیگر دوره این گذشته که همه خانم ها از یک مد همیشگی تبعیت کنند؛ و به همین دلیل هر روز و هر لحظه به دنبال نوآوری و تحول در ظاهر خود هستند. این تحول و نوآوری تنها در سبک لباس پوشیدن روزمره دیده نمی شود و خیلی از خانم ها دوست دارند حتی در سبک لباس عروسی شان تغییر ایجاد کنند و از مدهای همیشگی و قدیمی تبعیت نکنند. یکی از جدیدترین تحولاتی که در دنیای لباس عروس دیده می شود، پوشیدن کتانی به جای کفش مجلسی است.

پوشیدن کتانی در عروسی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد:استایل عروس خاص است و دوست دارد با دیگران تفاوت داشته باشد.قد عروس خانم بلند است و برای این که از داماد بلندتر به نظر نرسد کفش بدون پاشنه انتخاب می کند.خیلی از خانم ها هم برای عکاسی و فیلم برداری در استایل خود تغییر ایجاد می کنند تا زیبایی طاهرشان بیش تر شود و تیپشان خاص باشد.

در ادامه می توانید مدل های زیبایی از این کتانی ها را مشاهده کنید:

کفش کتانی عروس

کفش کتانی عروس

کفش کتانی عروس

کفش کتانی عروس
آیا کتانی مد جدید کفش عروس است؟