مجله بانوان

/

مد

/

درخشش بی همتا در شب عاشقانه ها

[ کفش مجلسی, کیف زنانه, بافت مو, لاک, طراحی ناخن, مد سال, ولنتاین, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

درخشش بی همتا در شب عاشقانه ها!

خوش استایلی، خوش پوشی و ظاهری آراسته از مهم ترین نکاتی است که هر خانمی دوست دارد آن را رعایت کند. اگر در شب ولنتاین مهمانی دعوت شده اید و دوست دارید مانند یک ستاره بدرخشید و متناسب با این شب لباس بپوشید، به پیشنهاد کارشناسان مد توجه، و در انتخاب پوشاک و استایل خاص آن ها را رعایت کنید.

1-قرمز، رنگ عشق

گل رز و رنگ قرمز اصلی ترین نماد های روز ولنتاین هستند و توجه به چنین رنگی در ظاهر و لباس پوشیدن، توجه شما به این روز را نشان می دهد و موجب می شود خوش استایل و همسو با جریان مد به نظر برسید. رنگ قرمز از جمله رنگ هایی است که در کمد لباس هر خانمی به چشم می خورد؛ پس می توانید با انتخاب بلوز، دامن، پیراهن یا شلوار قرمز ظاهری جذاب برای خود خلق کنید.

2- کدام رنگ با قرمز هماهنگی بیش تر دارد؟

اگر گام اول خوشپوشی در روز ولنتاین را رعایت کردید و لباس قرمز پوشیدید، بهتر است رنگ مکمل قرمز را بشناسید و در پوشش خود از آن استفاده کنید. بهترین و متناسب ترین رنگ با قرمز، مشکی است. بله، مشکی!

این رنگ با قرمز هماهنگی خوبی دارد و از آن جایی که مهمانی شب برگزار می شود، رنگ مناسبی برای لباس شب نیز محسوب می شود. شما می توانید با انتخاب کیف و کفش، جوراب شلواری یا زیورآلات مشکی زیبایی ظاهر خود را چند برابر سازید.

لباس زنانه شیک

3- قلب و گل رز، نمادهای ولنتاینی

استفاده از نمادهای ولنتاین مانند قلب و گل رز در ظاهر خود را فراموش نکنید. این طرح ها بهتر است به صورت نقش روی لباس، طراحی روی ناخن یا زیورآلاتی مانند گردنبند، گوشواره، دستبند و... باشد.

لباس زنانه شیک

لباس زنانه شیک

4- رایحه شیرین و شکلاتی

از سنت های مرسوم شب ولنتاین شکلات هدیه دادن است؛ پس با انتخاب عطری شیرین و وانیلی می توانید در خاطر دیگران تاثیرگذار و ماندگار باشید. بهتر است عطری که انتخاب می کنید سرشار از عصاره گل، عصاره وانیل و شکلات باشد و در گروه عطرهای گرم قرار داشته باشد.

عطر زنانه جدید

5- موها را فراموش نکنید!

مدل موی متناسب با این شب، ظاهر شما را خاص و منحصر به فرد می سازد. بافت قلبی شکل، استفاده از تل یا هد بند فانتزی و ... از جمله راهکارهای زیبا ساختن موها است.

مدل بافت مو

مدل بافت مو

مدل بافت مو

6- آرایش متناسب، رمز زیبایی

انتخاب آرایش مناسب و هماهنگ با فرم چهره، سبک مهمانی و البته مناسبت می تواند ظاهری منحصر به فرد و زیبا برای شما خلق کند. اصول مهم و کاربردی برای آرایش را اینجا بخوانید.

7- طراحی ناخن ولنتاینی

انتخاب لاک قرمز، مشکی یا صورتی یا طرح ولنتاینی نیز راهی برای خوش استایلی در مهمانی ولنتاین است و به شما کمک می کند خوش بدرخشید و حال و هوای ولنتاینی داشته باشید.

طراحی ناخن ولنتاین

طراحی ناخن ولنتاینی

سخن آخر

خوش پوشی و خوش استایلی تنها معطوف به سلیقه و نظر شخصی نیست و اگر دوست دارید همسو و همگام با مد سال باشید، بهتر است به نظر کارشناسان حوزه مد توجه کنید؛ و در سبک و سیاق استایل خود به کار ببرید تا خوش بدرخشید و تاثیرگذار باشید. نکاتی که در این مطلب به شما پیشنهاد دادیم، به این معنی نیست که باید همه را با هم انجام داد. اگر تنها به یکی از این 7 مورد توجه داشته باشید کافی است؛ و سعی کنید تناسب را در ظاهر خود رعایت کنید.


درخشش بی همتا در شب عاشقانه ها!