خرید اینترنتی کفی افزایش قد

همه آنچه باید درباره رنگ موی بنفش

آیا تا به حال موهای خود را بنفش کرده اید؟ آیا تا به حال وسوسه شده اید که این رنگ مو را امتحان کرده و یک تصمیم جدی در مورد انجام این کار گرفته باشید؟ اگر این طور است این مقاله مخصوص شماست. رنگ موی بنفش درجات مختلفی دارد، از رنگ موی بنفش کمرنگ و متمایل به یاسی گرفته تا رنگ مویی که کاملا بنفش بادمجانی بوده و فانتزی است. در این مقاله به رنگ موهای مختلف بنفش پرداخته شده است و شما می توانید از بین این رنگ های زیبا و با توجه به سلیقه و رنگ پوست خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.

رنگ بنفش تیره (Ultra Violet) که رنگ سال 2018 اعلام شده، یکی از رنگ های خوش ترکیبی است که غالبا با بیشتر رنگ های طیف سرد و گرم هماهنگی دارد. پرطرفدارترین رنگ هایی که با این رنگ هماهنگی دارد می توان به رنگ هایی مانند سفید، سبز، نارنجی، آبی ملایم و صورتی اشاره کرد.

این رنگ علاوه بر آرامش بخش بودن، یک رنگ شاد بوده و به همین دلیل اغلب بانوان مسن و دختران جوان طرفدار آن هستند. این رنگ با ایجاد حس آرامش، قادر است محیط شما را جذاب، هنری و خلاق کند. از سوی دیگر بنفش نشانه اصالت، خلاقیت، نوآوری، اندیشه رویایی و آینده بینی است.

قبل از انتخاب رنگ بنفش به نکات زیر توجه کنید:رنگ موی بنفش، جزء رنگ موهای فانتزی بوده و ماندگاری بالایی ندارند. بنابراین بهتر است به طور مکرر این رنگ مو را ترمیم کنید.اگر رنگ زمینه ی موهایتان تیره است، ابتدا باید چندین بار موهای خود را روشن کرده تا به رنگ بنفش دلخواه برسید.رنگ کردن، همواره آسیب هایی به مو می رساند، بنابراین قبل از رنگ کردن مو، حتما از سلامتی و شادابی موهایتان اطمینان حاصل کنید.قبل از رنگ کردن، از ماسک موی حاوی روغن نارگیل استفاده کنید.برای افزایش ماندگاری رنگ موی بنفش، مقداری شامپوی رنگ را با نرم کننده ی خود مخلوط کرده و پس از هر بار شست وشوی مو، از آن استفاده کنید.

استایل و آرایش مناسب با رنگ موی بنفشاگر می خواهید ظاهری متفاوت و جذاب داشته باشید، حتما از رنگ زرد در لباس هایتان استفاده کنید، این رنگ به دلیل اختلافی که با رنگ بنفش دارد، ظاهری خاص برای شما می سازد.شما می توانید از رنگ های مشابه، مانند قرمز، یاسی، نیلی و آبی در انتخاب رنگ لباس هایتان استفاده کنید.اگر هم در انتخاب رنگ، دچار شک هستید، از رنگ های مشکی، توسی و سفید استفاده کنید.برای رنگ ابروها بهتر است از رنگ توسی تیره استفاده کرده تا چهره تان رنگ پریده به نظر نیاید.برای آرایش چشم ها بهتر است از رنگ های زرد، طلایی، سبز به صورت سایه دودی استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید که آرایش های ساده و سبک، همیشه مد روز بوده و با رنگ بنفش نیز سازگاری دارد.بهتر است برای انتخاب رژگونه و رژلب به هیچ وجه رنگ های خانواده ی بنفش را انتخاب نکنید، استفاده از رنگ های گرم، مانند نارنجی و قرمز را به شما توصیه می کنیم.

رنگ موی بنفش

رنگ موی بنفش

رنگ موی بنفش

رنگ موی بنفش

رنگ موی بنفش

رنگ موی بنفش

رنگ موی بنفش
همه آنچه باید درباره رنگ موی بنفش