مجله بانوان

/

مد

/

درخشش سنگ های سوراوسکی بر نقش اصیل ایرانی

[ سواروسکی, کیف چرم, کیف زنانه, بهار, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

درخشش سنگ های سوراوسکی بر نقش اصیل ایرانی

گروه طراحی و تولیدی چرم درسا که چند ماه پیش عقد قرارداد همکاری را خود با برند مشهور طراحی و تولید کریستال های لوکس سواروسکی اعلام کرد از مدل های جدید خود رونمایی کرد. همکاری با سواروسکی موجب می شود درسا بتواند دانش خود را در جنبه های مختلف غنی تر کند و رفته رفته به یک برند جهانی تبدیل شود.
این محصولات با تگ منحصر به فرد و با یک کد 16 رقمی قابل رهگیری در وب سایت درسا و در دسترس مشتریان و متقاضیان سبک خاص و علاقه مندان به محصولات لوکس قرار خواهد گرفت.

25 اکتبر 2017 (3 آبان 96) مراسمی به میزبانی سواروسکی و با حضور 56 برند از 17 کشور در شهر دبی برگزار شد و همکاری دو برند چرم درسا و سواروسکی به صورت رسمی اعلام شد؛ و بعد از 5 ماه از اعلام همکاری این دو برند کلکسیون هایی طراحی شد و نوبت به رونمایی از آن ها در ایران فرا رسید.

18 اسفند 96 طی مراسم رسمی و با حضور مدیران این دو شرکت رو نمایی از 4 گروه از محصولات مشترک و جدید چرم درسا و سواروسکی در عمارت خانه درسا شریعتی انجام شد. این مراسم با حضور مدیر عامل سواروسکی و بنیان گذاران چرم درسا برگزار شد.

در این مراسم از کلکسیون هایی با طراحی برگرفته از نقوش اصیل ایرانی؛ با استفاده از کریستال های درخشان سواروسکی رونمایی شد.

تیم درسا با اشاره به اهمیت این همکاری افزودند: «همکاری با شرکت سواروسکی در راستای انتقال دانش در تمامی زمینه ها اعم از طراحی و ... رقم خورد.»

این محصولات به زودی در فروشگاه های معتبر درسا در دسترس علاقمندان این دو برند مشهور و سرشناس قرار خواهد گرفت.

چرم درسا و سواروسکی

چرم درسا و سواروسکی

چرم درسا و سواروسکی

چرم درسا و سواروسکی

چرم درسا و سواروسکی


درخشش سنگ های سوراوسکی بر نقش اصیل ایرانی