خرید اینترنتی کفی افزایش قد

رایحه خوش طبیعی در خانه برای متولدین دی، بهمن و اسفند

برای خیلی از ما رایحه و عطر خوش، تحریک کننده است. بعضی عطرهای خاص قدرت این را دارند که ما را به زمان دیگری در زندگی مان ببرند و خاطره ای فراموش شده را به یاد ما بیاورند. شما می توانید با استفاده از مواد موجود در طبیعت، بهترین عطرها را به خانه خود دعوت کنید. اما انتخاب یک رایحه شخصی برای خود می تواند کار بسیار سختی باشد. در ادامه مطلب درباره بهترین رایحه طبیعی برای متولدین هر ماه از سال بخوانید.

متخصصان برجسته در موسسه طراحی با گل در نیویورک، با بررسی ویژگی‎های متولدین هر ماه سال به رایحه ای مناسب برای هر فرد رسیده اند. علاوه بر این Michelle Gagnon کیمیاگر بیولوژیک، مشاور، آروماتراپیست و مؤسس شرکت MKG Bio Alchemy که به طور خاص بر روی ترکیبات گیاهی طبیعی و روغن های معطر کار می کند، درباره خواص منحصر به فرد هر رایحه و اینکه چگونه هرکدام ویژگی های خاص متولدین هر ماه از سال را منعکس می کنند، تحقیق کرده است. در نتیجه پژوهش های این متخصصین مطلبی تحت عنوان «12 رایحه خوش طبیعی برای متولدین 12 ماه سال» فراهم شده است که در ادامه خواهید خواند.

در مطلب «خوشبوکننده های طبیعی بسازید» می توانید روش آوردن رایحه های خوش طبیعی به خانه را بیاموزید.

دی

برای دی ماهی ها رایحه هایی انتخاب شده که می توانند برخی گرایش های بدبینانه آنها را تسکین و خلاقیت و مثبت اندیشی را افزایش دهند. این عطر ترکیبی است از رایحه گل لاله، میموسا (گیاه حساس)، مرمکی، یاس بنفش و روغن گیاه وِتیوِر. متولدین دی ماه معمولاً انتظار بدترین ها را دارند و شاید این گل های پر از انرژی آنها را به زندگی بازگردانند. مرمکی را می توان برای دی ماهی هایی که بیش از حد فکر می کنند و همیشه نگران هستند، به کار برد.

رایحه ماه تولد

بهمن

متولدین بهمن همیشه سعی می کنند از چیزهای ناشناخته و نامطمئن فاصله بگیرند. با توجه به این خصوصیت رایحه ای تشکیل شده از عناصر بنیادی یعنی اسطوخودوس، کاج، انیسون (بادیان رومی) و پچولی(نعناع هندی) مناسب آنها است. کاج آنها را به واقعیت نزدیک می کند و روی زمین نگاه می دارد. در حالی که انیسون دارای عطری تازه است که تأثیر آرامش بخشی در ذهن دارد. خصوصیت تمایل به غیر عادی بودن بهمنی ها هم با پچولی همخوانی دارد.

رایحه ماه تولد

اسفند

برای این ماه سیب، چوب صندل، گل یاس، یاس رازقی و وانیل انتخاب شده اند. این ترکیب عطرها تمایل اسفندی ها به رویایی بودن و بلندپروازی را انعکاس می دهند و به آنها کمک می کنند که به واقعیت بازگردند. سیب و چوب صندل رایحه ای عجیب، جنگلی و شیرین را ارائه می دهند که خاصیت آرامش بخشی دارد. این عطر قوی و مورد اعتماد، ضعف وجود اسفندی ها را متعادل می سازد. از طرفی رایحه های اغواکننده، شیرین وتسکین دهنده ای مثل یاس، رازقی و ارکیده طبیعت رویایی اسفندی ها را تقویت می کنند.

رایحه ماه تولد
رایحه خوش طبیعی در خانه برای متولدین دی، بهمن و اسفند