خرید اینترنتی کفی افزایش قد

رایحه خوش طبیعی در خانه برای متولدین مهر، آبان و آذر

برای خیلی از ما رایحه و عطر خوش، تحریک کننده است. بعضی عطرهای خاص قدرت این را دارند که ما را به زمان دیگری در زندگی مان ببرند و خاطره ای فراموش شده را به یاد ما بیاورند. شما می توانید با استفاده از مواد موجود در طبیعت، بهترین عطرها را به خانه خود دعوت کنید. اما انتخاب یک رایحه شخصی برای خود می تواند کار بسیار سختی باشد. در ادامه مطلب درباره بهترین رایحه طبیعی برای متولدین هر ماه از سال بخوانید.

متخصصان برجسته در موسسه طراحی با گل در نیویورک، با بررسی ویژگی‎های متولدین هر ماه سال به رایحه ای مناسب برای هر فرد رسیده اند. علاوه بر این Michelle Gagnon کیمیاگر بیولوژیک، مشاور، آروماتراپیست و مؤسس شرکت MKG Bio Alchemy که به طور خاص بر روی ترکیبات گیاهی طبیعی و روغن های معطر کار می کند، درباره خواص منحصر به فرد هر رایحه و اینکه چگونه هرکدام ویژگی های خاص متولدین هر ماه از سال را منعکس می کنند، تحقیق کرده است. در نتیجه پژوهش های این متخصصین مطلبی تحت عنوان «12 رایحه خوش طبیعی برای متولدین 12 ماه سال» فراهم شده است که در ادامه خواهید خواند.

در مطلب «خوشبوکننده های طبیعی بسازید» می توانید روش آوردن رایحه های خوش طبیعی به خانه را بیاموزید.

مهر

در شخصیت متولدین مهر تعادل برقرار است، بنابراین عطری هم که برای آنها انتخاب شده، ترکیبی متعادل و سرشار از هارمونی رایحه بابونه و گل نرگس است. رایحه مست کننده نرگس طراوت بخش و دارای انرژی بهاری است. بابونه هم عطری دلپذیر دارد. اگر مهر ماهی هستید که کینه به دل دارید یا می خواهید از بحث و مشاجره دوری کنید، چیزی مثل بابونه احساسات شما را آرام می کند.

رایحه ماه تولد

آبان

عطری تشکیل شده از رایحه گل سنبل و مریم برای شخصیت پرشور و مرموز متولد آبان که تمایل به داشتن زندگی عمیق درونی دارد، مناسب است. متولدین آبان افرادی حساس، بازیگوش، پرشور و جذاب هستند و گیاهی که با شخصیت آنها همخوانی دارد، سنبل است که در بهار، حتی وقتی که هنوز برف بر روی زمین است، بیرون می آید. این گل کمی لجباز است و مانند یک دوست خوب می ماند و هروقت به آن نیاز داشته باشید در کنار شماست. این گل ها همانند آبانی ها به قلب انسان راه پیدا می کنند.

رایحه ماه تولد

آذر

آذر ماهی های خون گرم و خوش مشرب احتمالاً از رایحه پرتقال توسرخ، میخک، لیمو، رزماری و زعفران لذت خواهند برد. این مخلوط گیاهی قوی، پر از طعم مواد غذایی است. رایحه مرکبات شادی آور، انرژی بخش و پاکسازی کننده است. همچنین در این مخلوط ادویه هایی گرم و قوی وجود دارند که می توانند توان را بازیابی کنند. یکی از ضعف های متولدین آذر عجول بودن آنها است که زعفران که کلید موفقیت این عطر است، با ظرافت و شیرینی خود به آنها صبر را می آموزد.

رایحه ماه تولد
رایحه خوش طبیعی در خانه برای متولدین مهر، آبان و آذر