خرید اینترنتی کفی افزایش قد

گلدان هایی منحصر به فرد برای گیاهان آپارتمانی شما

اگر به دنبال گلدان هایی زیبا، جالب، منحصر به فرد و مدرن هستید، این مطلب را بخوانید. گیاهان آپارتمانی شما با این گلدان های هوشمند هیچ وقت دچار کمبود نور نمی شوند، آب بیش از حد به آنها نمی رسد و یا ضعیف و پژمرده به نظر نمی رسند.

گلدان مکعبی Boskke

برای اینکه بفهمید گیاه شما نیاز به آب دارد یا نه، فقط باید نگاهی به آب داخل مکعب شفاف بیندازید و مقدار آب مورد نیاز را بسنجید. این گلدان ریشه و خاک گیاه را به زیبایی به نمایش می گذارد.

گلدان مدرن

گلدان شناور

اشتباه نکنید! این گلدان جادویی نیست. بلکه در آن سیستم کشش مغناطیسی به نام LYFE به کار رفته است که به شما اجازه می دهد، گیاه خود را وسط هوا پرورش دهید.

گلدان مدرن

گلدان موزیکال Lisimke

وقتی شما گیاه داخل این گلدان را لمس می کنید، موسیقی نواخته شده با پیانو پخش خواهد شد. همچنین می توانید با بلوتوث به سیستم گلدان نصب شده و آهنگ مورد علاقه خود را گوش دهید.

گلدان مدرن

گلدان چرخان Voltasol

این گلدان های چرخان که Voltasol نام دارند، راه حلی مناسب برای گیاهانی هستند که به خاطر کمبود نور ناقص می شوند. همانطور که خورشید حرکت می کند، این گلدان ها هم همراه با آن می چرخند و نور کامل را دریافت می کنند.

گلدان مدرن

گلدان مدرن

گلدان - آکواریوم

وقتی ماهی داشته باشید، دیگر نیازی به کود و آبیاری نیست. یکی از این گلدان ها در آشپزخانه بگذارید و در آن سبزیجاتی مثل ریحان و نعناع بکارید تا یک باغچه سبزیجات درجه یک در خانه داشته باشید.

گلدان مدرن

گلدان - آباژور Ambienta

این آباژور با تکنولوژی هیدروپونیک باعث می شود محیطی مناسب برای رشد انواع سبزیجات و گیاهان فراهم شود و در عین حال میزان نور و آب مصرفی و هدر رفته نیز کاهش یابد.

گلدان مدرن

گلدان مدرن

گلدان تاشو

این گلدان های سیلیکونی انعطاف پذیر، تکنولوژی بسیار ساده اما هوشمندانه دارند. همانطور که گیاه شما رشد می کند، این گلدان هم بزرگ می شود. بنابراین شما می توانید یک گیاه را از جوانه زدن تا وقتی که تبدیل به یک گیاه بالغ شود، بدون عوض کردن گلدان، پرورش دهید.

گلدان مدرن

لوسترهای گیاهی Mygdal

این چراغ ها اشعه هایی را از خود متصاعد می کنند که گیاه حتی در تاریک ترین فضاها هم می تواند داخل آن رشد کند.

گلدان مدرن

گلدان مدرن

گلدان فیلی خودآبیار

این گلدان های جالب و زیبا کاملاً مستقل هستند. فقط کافیست هر هفته مقداری آب داخل خرطوم فیل بریزید تا خود رطوبت لازم برای گیاه را به طور منظم فراهم کند.

گلدان مدرن

گلدان مدرن
گلدان هایی منحصر به فرد برای گیاهان آپارتمانی شما