مجله بانوان

/

مد

/

5 اکسسوری که همین حالا باید بخرید

[ ساعت, عینک آفتابی, دستبند, کیف زنانه, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

5 اکسسوری که همین حالا باید بخرید!

اکسسوری ها هم مانند بخش های دیگر پوشاک مد مخصوص خود را دارند و طراحان با شروع هر فصل جدیدترین مدل های اکسسوری ها را معرفی می کنند؛ اما گاهی توجه خانم ها به یک اکسسوری به قدری است که دیگر نمی شود به حرف طراحان گوش داد و باید به میزان محبوبیت این اکسسوری ها توجه داشت. پس بهتر است میان خریدهای بهاری و لباس خریدن، توجه به جزئیات را فراموش نکنید و به خرید 5 اکسسوری دوست داشتنی برای بهار 2018 فکر کنید!

1- ساعت با صفحه بزرگ

این سبک ساعت که کمپانی دنیل ولینگتون پس از چند سال آن را دوباره به دنیای مد بازگرداند یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین اکسسوری ها برای امسال هستند و خانم های خوش استایل می توانند با انتخاب یکی از این مدل ساعت ها خوشپوشی خود را به همگان ثابت کنند.

مدل اکسسوری 2018

2- کیف النگویی

کیف با دسته النگو، از محبوب ترین کیف ها برای بهار 2018 یک سبک خاص است. این کیف ها دو قابلیت دارند، هم مانند دستنبد دستان شما را زینت می بخشند و هم نقش کیف را دارند.

مدل اکسسوری 2018

3- عینک رز گلد

عینک با شیشه رز گلد یکی از سبک های شیک و منحصر به فرد برای بهار 2018 است و خانم های بسیاری به آن توجه نشان می دهند. اگر دنبال عینکی خاص و منحصر به فرد هستید، این بهترین انتخاب است.

مدل اکسسوری 2018

4- النگو

النگوهای فانتزی طلایی، نقره ای و رزگلد که میان محصولات برندهای سرشناس مد دیده می شود، از محبوب ترین اکسسوری هایی است که خانم ها به آن توجه نشان می دهند و می توان همراه با ساعت یا بدون آن استفاده شود.

مدل اکسسوری 2018

5- تل مرواریدی

خانم های خوشپوش در کنار توجه به اکسسوری هایی مثل ساعت، عینک، کیف و... به اکسسوری های مو توجه نشان می دهند و این تل های مروارید و نگین دار از بهترین انتخاب ها به شمار می آیند.

مدل اکسسوری 2018


5 اکسسوری که همین حالا باید بخرید!