مجله بانوان

/

خانواده

/

ساخت سرکه معطر برای نظافت

[ معطر, سرکه, ریحان, نعنا, پرتقال, لیمو, نظافت, ]

خرید اینترنتی کفی افزایش قد

ساخت سرکه معطر برای نظافت

اگر به استفاده از تمیزکننده های طبیعی و دست ساز برای نظافت منزل علاقه دارید، این مطلب را بخوانید. سرکه یک ماده تمیزکننده قوی در هر خانه است، اما بوی آن برای بعضی از افراد خوشایند نیست.خوشبختانه به سادگی می توان بوی بد سرکه را با رایحه ای خوشایند جایگزین کرد. با راه ساده و کم هزینه ای که برای معطر کردن سرکه به شما یاد می دهیم، روش نظافتی خود را بهبود دهید و از مواد به درد نخور، محصولی پرکاربرد تولید کنید.چند بطری شیشه ای تمیز آماده کنید.

سرکه معطرنیمی از بطری را با پوست مرکبات و گیاهان دلخواه تان پر کنید. ترکیب لیمو ترش و نعنا، پرتقال و مریم گلی و پرتقال و ریحان، پیشنهاد ما به شما هستند، اما می توانید ترکیبات دیگر را هم امتحان کنید.

سرکه معطرسرکه سفید را تا نزدیکی نقطه جوش حرارت دهید. بهتر است این کار را با مایکروویو انجام دهید.

سرکه معطرسرکه را بر روی سبزیجات بریزید، روی آن را بپوشانید و بطری شیشه ای را در فضایی خنک و تاریک قرار دهید.بعد از 25 ساعت سری به معجون ساخته شده بزنید. معمولاً این زمان کافی است اما اگر دوست دارید که عطر عمیق تری داشته باشد، بگذارید مدت بیشتری بماند.

سرکه معطرپوست میوه ها و سبزیجات را از مایع جدا کرده و دور بریزید.از سرکه معطر تولید شده در مکانی خنک و تاریک نگهداری کنید.

سرکه معطر

سرکه با رایحه گیاهان همیشه سبز هم تمیزکننده ای متفاوت و خوشبو است. برای ساخت این تمیزکننده معطر باید شاخه های درختان همیشه سبز را جمع کرده و داخل بطری بریزید و روی آنها را با سرکه سفید بپوشانید. بطری ها را برای 6 هفته در مکانی خنک و تاریک نگه دارید و سپس از نظافت خانه با رایحه ای خوش لذت ببرید.

سرکه معطر
ساخت سرکه معطر برای نظافت